Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:Privat (Fshij) Fshijini të gjitha

Privat

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 41 rezultate (Këshilla për kërkim)

Agjent telefonik - e re

Privat

-
Tiranë, Shqipëri
Hapesira te reja punesimi !! kerkohen agjent telefonik ne gjuhet : - gjermanisht, - spanjisht, - italisht, ne ofrojme : -pagesa super te kenaqeshme nga 500-550 euro, -bonuset me te larta ne treg, -mundesi rritjeje profesionale, -week-end te lire, -kushte komode dhe ambjente tejet dinamike, aplikoni tani per pune !! tel/whatsapp: 069447569...

Specialist google ads njohës i gjuhës gjermane - e re

Privat

-
Shqipëri
We-web është një prej kompanive më të mëdha të digital marketingut. ne po kërkojmë të rinj të talentuar dhe të motivuar që janë të apasionuar pas industrisë në internet dhe teknologjive inovative. përgjegjësia: krijoni dhe menaxhoni fushata reklamuese. menaxhoni planet strategjike të marketingut. optimizoni investimet për marketing online...

Call center remote position - e re

Privat

-
Tiranë, Shqipëri
Looking for motivated individuals that wants to make good money as appointment setters! we are a full construction ,hvac company. we have work 6 days a week all year round! great incentives , great working platform. needs to speak good english, have a computer and headset! pay is every friday ! working hours est 8-10 hours per day (shift ...

Web developer and design/ montazhier dhe graphic designer - e re

Privat

-
Tiranë, Shqipëri
Albgroup (grup kompanish qe operojne ne fushen e sherbimeve te pastrimit, mirembajtjes, distribucionit) hap pozicionet vakante si me poshte: 1. web developer and design 2. social media manager 3. montazhier dhe graphic designer personat e interesuar mund te na kontaktojne ne adresat e meposhtme: e-mail: hr@albgroup.al tel : 067 40 100 44 ...

Asistente administrative - e re

Privat

-
Tiranë, Shqipëri
Bclever agency per nje klientin e saj kerkon te punesoje asistente administrative me eksperience te meparshme pune per qytetin e tiranes. kerkohet: - njohuri shume te mira te gjuhes italiane - njohuri shume te mira te programeve baze te kompjuterit - aftesi te shkelqyera organizative - njohuri shume te mira te paketes office ofrohet: - pa...

Help desk - e re

Privat

-
Tiranë, Shqipëri
Bclever agency per nje klientin e saj kerkon te punesoje help desk, me eksperience te meparshme ne sektor per qytetin e tiranes. kerkohet: – eksperience e meparshme pune – disponibilitet i menjehershem – pergjegjshmeri, korrektese dhe aftesi ne menaxhimin e detyrave te caktuara – njohuri shume te mira te gjuhes italiane dhe angleze (kusht...

Shitese - e re

Privat

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkoj te punesoj nje vajze me pozicion shitese butiku ne citypark dhe te kete pervoje. lutemi te na kontaktoni ne 0672025186 si dhe cv mund ta coni ne irasallat@yahoo.com si dhe sonila_adili@yahoo.com.faleminderit

Konsulent imobiliar - e re

Privat

-
Tiranë, Shqipëri
Century 21 adore ka hapur aplikimet pe¨r pozicionin e pune¨s konsulent imobiliar full-time. cilat jane¨ benefitet e te punuarit agjent imobiliar? te jesh agjent nuk e¨shte¨ vete¨m arsyeja e te¨ qenit shef i vetes te¨nde, por potenciali i pune¨s qe¨ te¨ rrit cdo dite¨. si një konsulent imobiliar ju vendosni orarin tuaj të punës, zhvilloni ...

Konsulent marketingu - frengjisht

Privat

-
Tiranë, Shqipëri
Weweb agjensia më e madhe e web marketingut në shqipëri, është në kërkim për konsulent marketingu në gjuhën frënge. personat e interesuar duhet: të zotërojnë gjuhën frënge. të jenë me ose pa eksperiencë. të kenë aftësi komunikuese dhe manaxheriale. të kenë motivim dhe dëshirë për ngritje profesionale. ofrojmë: kontratë pune e rregullt, me...

Inxhinier strukturist

Privat

-
Tiranë, Shqipëri
Alca sh.p.k nje shoqeri ne fushen e projektimit dhe ndertimit te fasadave te aluminit ,kerkon te punesoje inxhinier strukturist. detyrat dhe përgjegjësitë: *të ketë njohuri shumë të mira në realizimin e projekteve; *të dijë të hartojë preventive dhe situacione mujore dhe ato lidhur me proceset e realizuara; *të ketë aftësi të monitorojë e...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - privat

Privat dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane