Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:Primipassi2020 (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(2)
Lloji
  • Pa përcaktuar(2)

Primipassi2020

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofroj vend pune hekurosje - e re

Primipassi2020

-
Tiranë, Shqipëri
Shoqeria italiane primi passi shpk kerkon te punesoje nje punonjese per te kryer procesin e hekurosjes. primi passi eshte nje kompani qe merret me prodhimin e veshjeve per femije. kanditatet duhet te kene: te jete e komunikueshme , korrekte dhe te kete deshire per te punuar ofrohet: kontrate e rregullt ne baze te kodit te punes shqiptare ...

Tirane, ofroj vend pune magazinier

Primipassi2020

-
Tiranë, Shqipëri
Primi passi shpk, eshte nje kompani italiane qe prodhon veshje per femije. kerkon te rekrutoje nje person ne detyren e magazinierit me kohe te plote. ne vemendjen e kompanise eshte fryma pozitive ne ambjentin e punes si edhe komunikimi. kualifikimet: - te kete eksperience ne kete fushe - te kete leje drejtimi kategoria b - te dije italish...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - primipassi2020

Primipassi2020 dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane