Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:Premium Service (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

Premium Service

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

📣 operatore | call center 📣 - e re

Premium Service

-
Tiranë, Shqipëri
📣 premium service kerkon te punesoje operatore telefonike ne marketing financiar. 👉 cfare ofrojme: • page baze 400 euro • live lead • bonuse ditore/ javore/ mujore • program per permiresimin e vazhdueshem te njohurive profesionale 👉 cfare kekojme: • aftesi te mira komunikimi ne gjuhen italiane ose spanjolle • i/e gatshem/e per te punua...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - premium service

Premium service dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane