Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:Premier L.L.C (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

Premier L.L.C

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

English call agents

Premier L.L.C

-
Prishtinë, Kosovë
Premier l.l.c kompania jonë, e angazhuar në disa kampanja të ndryshme, kryesisht me aktivitet financiar, po kërkon agjentë të thirrjeve që të bëhen pjesë e ekipit tonë që po rritet çdo ditë! ne po kërkojmë agjentë të thirrjeve në gjuhën angleze! përgjegjësitë: përmbushja e detyrave të cilat caktohen nga menaxheri përmbushja e detyrave në ...

English call agents

Premier L.L.C

-
Prishtinë, Kosovë
Premier l.l.c kompania jonë, e angazhuar në disa kampanja të ndryshme, kryesisht me aktivitet financiar, po kërkon agjentë të thirrjeve që të bëhen pjesë e ekipit tonë që po rritet çdo ditë! ne po kërkojmë agjentë të thirrjeve në gjuhën angleze! përgjegjësitë: përmbushja e detyrave të cilat caktohen nga menaxheri përmbushja e detyrave në ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - premier l l c

Premier l l c dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane