Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:Poliklinia Dentital (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(2)
Lloji
  • Pa përcaktuar(2)

Poliklinia Dentital

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Durres, ofrohet vend pune kuzhinier

Poliklinia Dentital

-
Durrës, Shqipëri
''villa bianca'' kerkon te punesoje kuzhinier me eksperience. te interesuarit mund te kontaktojne ne nr:0684098678

Durres, ofrohet vend pune stomatologe

Poliklinia Dentital

-
Durrës, Shqipëri
''poliklinika dentital'' klinika dentare dentital kerkon te zgjeroje stafin e saj me mjeke stomatologe me eksperience. te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit 0684098678

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - poliklinia dentital

Poliklinia dentital dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane