Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:Phoenix DSE (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(1)
Lloji
  • Pa përcaktuar(1)

Phoenix DSE

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofroj vend pune agjent telefonik

Phoenix DSE

-
Tiranë, Shqipëri
📢 feniks-call center kerkon te punesoje agjent telefonik ne gjuhet: 👉 -italisht -(me eksperience ne telemarketing ). 👉 -anglisht -(me eksperience ne telemarketing ). 👉 -gjermanisht -(me dhe pa eksperience ) kriteret: ⏲️ - disponibilitet full-time. 🗣️ - te kete aftesi te mira komunikuese. 🎤 - te kete njohuri shume te mira te gjuheve ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - phoenix dse

Phoenix dse dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane