Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:POWER COMMUNICATION (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(3)
Lloji
  • Pa përcaktuar(3)

POWER COMMUNICATION

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofrohet vend pune agent financiar (vetem me eksperience) - e re

POWER COMMUNICATION

-
Tiranë, Shqipëri
Mundesi punesimi e menjehershme! kerkojme 10 operator/e forex gjuha italiane kriter: eksperienca e meparshme ne forex dhe disponibiliteti full-time fundjava free!! ofrojme page baze + % nga me te lartat ne treg ambient komod dhe kushte shume te mira pune cakto intervisten tende ne 0677198548 cel. : +355 67 719 8548

Tirane, ofroj vend pune call center anglisht -italisht - spanjisht

POWER COMMUNICATION

-
Tiranë, Shqipëri
Mundesi punesimi agent financiar anglisht - italisht - spanjisht me eksperiencë me kohë të plotë (8h) fundjava free ofrojmë pagë bazë + bonuse deri në 1,000 eur vende të limituara pune! kontakto tani në: +355 67 719 8548 cel. : +355 67 719 8548

Tirane, ofroj vend pune agent financiar dhe junior anglisht

POWER COMMUNICATION

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania jonë shpall vendet vakante: english desk -agent/e forex me eksperiencë , full-time -junior me/pa eksperiencë , full-time / part-time ofrojmë: kushte shumë të mira pune. trajnime nga staf profesionist. ambient pune pozitiv dhe motivues. fundjava pushim. pagë bazë + bonuse ditore dhe mujore. përqindje nga më të lartat në treg. cakt...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - power communication

Power communication dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane