Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:PANTHEON GROUP (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

PANTHEON GROUP

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 11 rezultate (Këshilla për kërkim)

Specialiste rekrutimesh - e re

PANTHEON GROUP

-
Tiranë, Shqipëri
Pantheon group agjenci rekrutimi, punesimi dhe sherbimesh ne familje zgjeron staf ne pozicionin: specialiste e rekrutimeve kriteret : • te kete mbaruar bachelor; te flase gjuhe letrare; mosha 22 – 27 vjec; • pa angazhime familiare; • te jete komunikueshme dhe e qete; • te jete ambicioze dhe me deshire per te mesuar dhe punuar; te komuniko...

Ofroj vend pune specialiste rekrutimesh

PANTHEON GROUP

-
Shqipëri
Pantheon group agjenci rekrutimi, punesimi dhe sherbimesh ne familje zgjeron staf ne pozicionin: specialiste e rekrutimeve kriteret : • te kete mbaruar bachelor; te flase gjuhe letrare; mosha 22 - 27 vjec; • pa angazhime familiare; • te jete komunikueshme dhe e qete; • te jete ambicioze dhe me deshire per te mesuar dhe punuar; te komuniko...

Tirane, kerkohet specialiste aplikimesh

PANTHEON GROUP

-
Tiranë, Shqipëri
Pantheon group agjenci martesash zgjeron staf ne pozicionin specialiste aplikimesh. aplikantja duhe te: te kete mbaruar bachelor (pregerohet dega gazetari/ drejtesi); te flase gjuhe letrare dhe te jete e komunikueshme; eksperienca nuk eshte e domosdoshme, ofrohet trajnim profesional; te kete deshiren per te mesuar dhe per te punuar; e aft...

Tirane, ofroj vend pune capo salla, shef salle

PANTHEON GROUP

-
Tiranë, Shqipëri
Pantheon group agjenci punesimi, kerkon per intres te klienteve te saj: capo sala- shef salle punesim me kontrate vende vakante: 1 me eksperienca te meparshme ne kete profil mosha: 30 vjec+ gjuhet e folura: italisht b3/ c1, anglisht b3/c1 dita e pushimit: 1 punesim me kontrate ofrohet akomodimi plote nga biznesi paga neto: 3.000 euro per ...

Itali, kerkohet front desk - recepsion

PANTHEON GROUP

-
Shqipëri
Punesim ne itali pantheon group agjenci punesimi, rekrutimi & sherbimesh ne familje kerkon per interes te klienteve te saj sfaf per pozicionin frond desk-,recepsion ( restorant) gjuhet e kerkuara: anglisht, italisht mosha e kerkuar: 22 vjec + gjinia e kerkuar: mashkull, femer gjatesia 1.70 + per gjinine femerore gjatesia 1.80+ per gjinine...

Itali, ofroj vend pune front desk recepsion ne itali

PANTHEON GROUP

-
Shqipëri
Pantheon group agjenci punesimi & sherbimesh kerkon per interes te klienteve te saj ne itali staf per profilin: front desk / recepsion: punesim me kontrate - foles / e b2 te gjuhes angleze dhe italiane - te jene estetikisht te rregullt - te jene komunikueshem dhe te shkathet - ofrohet akomodimi i plote nga kompania - paga 1.500 euro perso...

Tirane, ofroj vend pune asistente zyre (junior financial acountant)

PANTHEON GROUP

-
Tiranë, Shqipëri
pantheon group ajenci rekrutimi, pumesimi dhe sherbimesh ne familje, kerkon per klientin e saj asistente zyre kriteret:
  • • te kete mbaruar bachelor ekonomi-finance; • me ose pa eksperience; • te komunikoje anglisht...

Tirane, ofroj vend pune shofer me patente b

PANTHEON GROUP

-
Tiranë, Shqipëri
Pantheon group agjenci punesimi, kerkon per klientin e saj shofer me patente b te kete eksperience ne profilin e kerkuar mosha 25 vjec + te jene te komunkueshem / e dhe te shkathet/a te fkomunikoje rrjedhshem ne gjuhen: anglisht kushtet e punes shperndarje produkti suhqimo orari: 8:00-16:00 pushim: e diele paga neto: 45.000 leke te intere...

Itali ofroj vend pune kamarier/e & nd/ kamariere restoranti

PANTHEON GROUP

-
Shqipëri
!!punesim sezonal ne itali pantheon group agjenci serbimi & punesimi kerkon per interes te klientve te saj kamarier/e & nd/ kamarier/ e restoranti kriteret e kerkuara - me eksperience ne kete profil 2 vite + - te komunikoje italisht - mosha deri 33 vjec - te jene te komunikueshem dhe te punojne ne grup - te jene te shkathet per te perball...

Ofrojme mundesi punesimi si dado ne zvicer dhe gjermani

PANTHEON GROUP

-
Shqipëri
Pantheon group agjenci punesimi & sherbimesh ofron mundesine e punesimit ne zvicer dhe gjermani si dado per femije, kujdestare per te moshuar ose punetore shtepie(sanitare). ftojme te gjitha zonjat dhe vajzat me eksperince ne kujdesin ndaj te femijeve te apikojne prane agjencise sone, duke u paraqitur fizikisht prane zyrave tona ose neper...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - pantheon group

Pantheon group dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane