Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:OneContact TECH (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
  • Pa përcaktuar(1)
Rajonet
  • Pa përcaktuar(1)
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(1)
Lloji
  • Pa përcaktuar(1)

OneContact TECH

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Remote english pizza order taking representative

If you have high energy, drive & can keep a positive attitude – we have an exciting new job opportunity for you!! we’re hiring a remote english pizza order taking representative are you: fluent english able to work between 4 pm – 3 am est (us/canada) flexible to work shifts as required (evenings, nights, weekends, holidays) click on the l...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - onecontact tech

Onecontact tech dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane