Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:Oferta Pune (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

Oferta Pune

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Ofrohet vend pune si operator/e ne gjuhen italiane/gjermane/spanjolle

Oferta Pune

-
Tiranë, Shqipëri
Bashkohu skuadres tone ! kerkohet operator forex ne gjuhet: italisht gjermanisht greqisht spanjisht paga me se e kenaqshme ! ofrojme mundesi punesimi ne call center punësimin e ofrojmë pranë zyrave tona në tiranë. aplikoni dhe specifikoni gjuhën per te cilen po aplikoni. kujdes: eksperiencat e punës të cilat lidhen më pozicionin e...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - oferta pune

Oferta pune dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane