Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:Noblen Marketing (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

Noblen Marketing

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 9 nga 9 rezultate (Këshilla për kërkim)

Operatore call center

Noblen Marketing

-
Tiranë, Shqipëri
Noblen marketing po kerkon te punesoje operatore ne gjuhen italiane kriteret: - niveli mbi mesatar i gjuhes. - ambicie per te arritur objektivat e kompanise por edhe personalet gjithashtu. - motivim... korrektesi... vendosmeri. - eksperienca perben avantazh. ofrojme: - mundesi pune ne orare full time dhe part time. - mundesi rritjeje ne k...

Tirane, ofroj vend pune operator

Noblen Marketing

-
Tiranë, Shqipëri
Noblen marketing po kerkon te punesoje operatore ne gjuhen italiane kriteret: - niveli mbi mesatar i gjuhes. - ambicie per te arritur objektivat e kompanise por edhe personalet gjithashtu. - motivim... korrektesi... vendosmeri. - eksperienca perben avantazh. ofrojme: - mundesi pune ne orare full time dhe part time. - mundesi rritjeje ne k...

Tirane, ofroj vend pune operator

Noblen Marketing

-
Tiranë, Shqipëri
Noblen marketing po kerkon te punesoje operatore ne gjuhen gjermane kriteret: - niveli mbi mesatar i gjuhes. - ambicie per te arritur objektivat e kompanise por edhe personalet gjithashtu. - motivim... korrektesi... vendosmeri. - eksperienca perben avantazh. ofrojme: - mundesi pune ne orare full time dhe part time. - mundesi rritjeje ne k...

Tirane, ofroj vend pune operator

Noblen Marketing

-
Tiranë, Shqipëri
Noblen marketing po kerkon te punesoje operatore ne gjuhen spanjolle. kriteret: - niveli mbi mesatar i gjuhes. - ambicie per te arritur objektivat e kompanise por edhe personalet gjithashtu. - motivim... korrektesi... vendosmeri. - eksperienca perben avantazh. ofrojme: - mundesi pune ne orare full time dhe part time. - mundesi rritjeje ne...

Kerkohen operatore telefonike

Noblen Marketing

-
Tiranë, Shqipëri
Jeni te lodhur nga pune te merzitshme te cilat nuk ju sjellin benefitet qe kerkoni? jeni ambicioz, energjike dhe jeni vazhdimisht ne kerkim te nje ambjenti te pershtatshem? noblen marketing ka vendet e duhura per ju!!! te kthesh punen ne argetim dhe ne fitime mbi mesataren shqipetare eshte ideale apo jo? ju ofrojme mundesine e rritjes dh...

Tirane, ofroj vend pune agjente telefonike

Noblen Marketing

-
Tiranë, Shqipëri
Jeni ambicioze dhe keni aftesi te mira negociuese? noblen marketing po te kerkon ty!! kerkohen agjente telefonike ne gjuhen italiane - te flitet gjuha ne menyre fluente. - te keni eksperience minimalisht 3 mujore ne fushen e marketingut ose shitjeve. - te jeni korrekt, te motivuar dhe me aftesi te spikatura komunikimi. ju ofrohen: - munde...

Tirane, ofroj vend pune agjente telefonike

Noblen Marketing

-
Tiranë, Shqipëri
Jeni ambicioze dhe keni aftesi te mira negociuese? noblen marketing po te kerkon ty!! kerkohen agjente telefonike ne gjuhen spanjolle - te flitet gjuha ne menyre fluente. - te keni eksperience minimalisht 3 mujore ne fushen e marketingut ose shitjeve. - te jeni korrekt, te motivuar dhe me aftesi te spikatura komunikimi. ju ofrohen: - mund...

Operatore telefonike shitjesh

Noblen Marketing

-
Tiranë, Shqipëri
Puna ne ambjent pozitiv, rrit produktivitetin dhe ben te mundur ate cfare duket komplekse. jepi vetes mundesine e suksesit profesional dhe personal.noblen marketing, eshte ne kerkim te kriteret:- konfidence, kembengulje, ambicie.- njohuri mbi mesatare te nje nga gjuheve: -aftesi dhe eksperience ne shitjeju ofrohen: - paga baze dhe bonuse ...

Tirane, ofroj vend pune operator shitjesh

Noblen Marketing

-
Tiranë, Shqipëri
Jeni te interesuar per pune?! por nuk dini ku te aplikoni? nje mundesi e re eshte hapur per ju!!! jeni enegjike, ambicioze, punetore dhe kerkues ndaj vetes? noblen marketing eshte dera e duhur per ty... - jeni mbi 21 vjec? - njohuri mbi mesatare te nje nga gjuheve: italisht, spanjisht, gjermanisht? -aftesi dhe eksperience ne shitje? ju of...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - noblen marketing

Noblen marketing dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane