Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:Neptun shpk (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(38)
Lloji
  • Pa përcaktuar(38)

Neptun shpk

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 38 rezultate (Këshilla për kërkim)

Neptun, këshillues klienti kolona - e re

Neptun shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Neptun shpk është pjesë e balfin group e specializuar në tregëtimin e pajisjeve elektroshtëpiake. qëllimi i pozicionit : fokusi kryesor i një këshillues klienti është tu ofrojë klientëve një shërbim të jashtëzakonshëm dhe nje eksperiencë pozitive në blerje. pozicioni: këshillues klienti kolona departmenti: retail vendodhja : tiranë. jeni ...

Neptun, graphic designer - e re

Neptun shpk

-
Shqipëri
Neptun shpk është pjesë e balfin group e specializuar në tregëtimin e pajisjeve elektroshtëpiake. pozicioni : dizenjues grafik departmenti : marketing vendndodhja : zyra qendrore përmbledhja e pozicionit: "dizenjuesi grafik" është përgjegjës për përgatitjen e imazheve dhe gjetjen e një zgjidhje vizuale për të transmetuar mesazhet e ndrysh...

Neptun, keshillues klienti durrës

Neptun shpk

-
Durrës, Shqipëri
Neptun shpk është pjesë e balfin group e specializuar në tregëtimin e pajisjeve elektroshtëpiake. pozicioni: këshillues klienti durrës departmenti: retail vendndodhja: durrës qëllimi i pozicionit : fokusi kryesor i një këshillues klienti është tu ofrojë klientëve një shërbim të jashtëzakonshëm dhe nje eksperiencë pozitive në blerje. jeni ...

Neptun, këshillues klienti fier

Neptun shpk

-
Fier, Shqipëri
Neptun shpk është pjesë e balfin group e specializuar në tregëtimin e pajisjeve elektroshtëpiake. pozicioni: këshillues klienti fier departmenti: retail vendndodhja: fier qëllimi i pozicionit : fokusi kryesor i një këshillues klienti është tu ofrojë klientëve një shërbim të jashtëzakonshëm dhe nje eksperiencë pozitive në blerje. jeni ener...

Neptun, category manager

Neptun shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Job opportunity neptun is part of balfin group operating in the sector of electronics. job position: category manager department: commercial department reports to : group category manager location : back office, tirana summary : a category manager is responsible to implement strategies to source & select the category for which they are re...

Neptun, commercial analyst

Neptun shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Job opportunity neptun is part of balfin group operating in the sector of electronics. job position: commercial analyst department: commercial department reports to: commercial and marketing director location: back office, tirana summary: reviews, analyzes, and evaluates process performance, driving audits and communicating out performanc...

Neptun, korrier, shofer

Neptun shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Neptun është kompania lider në tregun e pajisjeve elektronike dhe elektroshtëpiake ne vend. neptun shpk është pjesë e balfin group. pozicioni: korrier/shofer departamenti : logjistikë vendndodhja : tiranë përmbledhja e pozicionit : fokusi kryesor i këtij pozicioni është të transportojë materiale të ndryshme të tipit: kontrata biznesi, dok...

Neptun, zv.menaxher/e dyqani lezhe

Neptun shpk

-
Lezhë, Shqipëri
Neptun shpk është pjesë e balfin group e specializuar në tregëtimin e pajisjeve elektroshtëpiake. pozicioni: zv. menaxher/e dyqani lezhë . departmenti: retail vendodhja : lezhë. përmbledhja e pozicionit : zv.menaxheri i dyqanit është përgjegjës për administrimin e përditshmërisë së dyqanit në përputhje me politikat e përgjithshme të kompa...

Neptun, menaxher/e dyqani lushnje

Neptun shpk

-
Lushnjë, Shqipëri
Neptun shpk është pjesë e balfin group e specializuar në tregëtimin e pajisjeve elektroshtëpiake. pozicioni: zv. menaxher/e dyqani lushnje departmenti: retail vendodhja : lushnje përmbledhja e pozicionit : zv.menaxheri i dyqanit është përgjegjës për administrimin e përditshmërisë së dyqanit në përputhje me politikat e përgjithshme të komp...

Neptun, koordinator/e i departmentit retail dhe franchise

Neptun shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Neptun shpk është pjesë e balfin group e specializuar në tregëtimin e pajisjeve elektroshtëpiake. pozicioni: koordinator/e i deperatmentit retail dhe franchise departmenti: retail & franchise vendodhja: tiranë qëllimi i pozicionit: pozicioni ka për qëllim të koordinojë dhe të suportojë në të gjitha operacionet e brendshme të departamentit...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - neptun shpk

Neptun shpk dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane