Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:Neda13 (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(1)
Lloji
  • Pa përcaktuar(1)

Neda13

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, kerkoj gjermanisht foles part time

Neda13

-
Tiranë, Shqipëri
Oferte punesimi part-time, kerkoj gjermanisht foles ne nivel native me theks austriak dhe anglisht ne nivel mesatar. vetem kandidatet me theks austriak do te perzgjidhen. preferehen persona te disponueshem dhe korrekt. nuk eshte call center! puna konsiston ne leximin e 500 fjalive ne anglisht dhe gjermanisht. cdo 500 fjali vleresohen me 3...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - neda13

Neda13 dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane