Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:Naturali International ltd (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë

Naturali International ltd

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Call centre / account management

Naturali International ltd

-
Durrës, Shqipëri
Naturali international ltd is looking for you !! naturali international ltd, an italian export management company based in london is looking for call center operators for a new sales campaign of quality italian products in the food & beverage sector. after 6 months of probation, we offer an exciting career in international sales. a good k...

Call center operators – durres

Naturali International ltd

-
Durrës, Shqipëri
Naturali international ltd is looking for you !! the naturali international ltd, italian export management company based in london is looking for call center operators for a new sales campaign of quality italian products in the food&beverage sector. after a 6 months trial we offer an exciting career in international sales. good knowledge ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - naturali international ltd

Naturali international ltd dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane