Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:NT Charlie (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

NT Charlie

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Asistente në shitje (10), asistente administrative, social media manager - e re

NT Charlie

-
Prishtinë, Kosovë
Oferta pune: social media menager, asistente administrative, asistente në shitje. pozita: social media menager detyrat & përgjegjësitë: të menaxhoj dhe mbikëqyrë përmbajtjen në rrjete sociale, të njoh praktikat dhe teknologjitë më të fundit të rrjeteve sociale, të asistoj në strategjit e marketingut, të asistoj në krijimin e materialeve “...

Asistente në shitje (10)

NT Charlie

-
Prishtinë, Kosovë
Butiku charlie ne grand store hap konkurs për vende të lirë pune, pozita: asistente ne shitje 10 pozita kualifikimet: të jetë person i/e motivuar dhe i/e inspiruar për punë. shkathtësi të shkëlqyeshme komunikimi dhe adaptimi ndaj nevojave të klientit. preferohet njohja e gjuhës angleze. benefitet e punes: ushqimi transporti rroga + perqin...

Asistente në shitje (10)

NT Charlie

-
Prishtinë, Kosovë
Butiku charlie ne grand store hap konkurs për vende të lirë pune, pozita: asistente ne shitje 10 pozita kualifikimet: të jetë person i/e motivuar dhe i/e inspiruar për punë. shkathtësi të shkëlqyeshme komunikimi dhe adaptimi ndaj nevojave të klientit. preferohet njohja e gjuhës angleze. benefitet e punes: ushqimi transporti rroga + perqin...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - nt charlie

Nt charlie dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane