Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:NGO AUTIZMI (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji
  • Pa përcaktuar(2)

NGO AUTIZMI

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Terapist (3)

NGO AUTIZMI

-
Lipjan, Kosovë
Konkurstitulli i vendit të punës: terapist vendi: prishtinë dhe lipjan numri i pozitave: 1 në lipjan 2 në prishtinë orari i punës: gjysëm orari – lipjan orari i plotë - prishtinë historiku i shoqatës: shoqata autizmi është shoqata e parë në kosovë e themeluar në vitin 2011 nga prindër të personave me autizëm me qëllimin kryesorë ofrimin e...

Terapist

NGO AUTIZMI

-
Lipjan, Kosovë
Konkurs titulli i vendit të punës : terapist vendi: prishtinë dhe lipjan numri i pozitave : 1 në lipjan 2 në prishtinë orari i punës : gjysëm orari – lipjan orari i plotë – prishtinë historiku i shoqatës: shoqata autizmi është shoqata e parë në kosovë e themeluar në vitin 2011 nga prindër të personave me autizëm me qëllimin kryesorë ofrim...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - ngo autizmi

Ngo autizmi dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane