Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:Motor & Hidraulik Sh.P.K. (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë

Motor & Hidraulik Sh.P.K.

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Inxhinier/teknik i sistemit të automatikës dhe softwerit për impainte të betonit

Motor & Hidraulik Sh.P.K.

-
Prishtinë, Kosovë
Konkurs motor&hidraulik sh.p.k është kompani që merret me shitjen, instalimin dhe mirëmbajtjen e impianteve të betonit. shpall konkurs për 1 pozitë (pranohen edhe student dhe elektricist) inxhinier/teknik i sistemit të automatikës dhe softwerit për impainte të betonit (betonjerk) përgjegjësitë • instalimi i sistemit elektrik të impianteve...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - motor hidraulik sh p k

Motor hidraulik sh p k dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane