Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:Melia Hotels International (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
Lloji

Melia Hotels International

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Ofrohet vend pune drejtor finance

“whatever story you choose, you are the star” at meliá hotels international , you have the power to create your future. for us, the most important thing is your talent: we share the passion that makes you put your heart into everything you do, day after day. we are by your side to help you go beyond your limits, to celebrate every victory...

Financial controller - melia hotels international, durres

Melia Hotels International

-
Durrës, Shqipëri
Mission of the position: analyses the p&l of the business units to optimise results and achieve objectives. performs control functions within the business units. proposes and supports improvements in their area and other areas of the business unit thanks to their knowledge about the business unit. what will you be doing? • prepare and ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - melia hotels international

Melia hotels international dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane