Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:MarketHub Shpk (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(3)
Lloji
  • Pa përcaktuar(3)

MarketHub Shpk

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofroj vend pune data entry

MarketHub Shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Markethub shpk eshte kompania qe menaxhon platformat ecommerce gjejevete.al, kupon.al, markethub.al. prej 5 vitesh e pranishme ne tregun shqipetar dhe me pozita dominuese ne tregun ecommerce. e drejtuar gjithmone drejt inovacionit dhe me nje vizion te qarte per tu bere pike referime per blerjet online. markethub rritet cdo dite dhe shton ...

Social media manager

MarketHub Shpk

-
Shqipëri
Markethub shpk eshte kompania qe menaxhon platformat ecommerce gjejevete.al , kupon.al , markethub.al . prej 5 vitesh e pranishme ne tregun shqipetar dhe me pozita dominuese ne tregun ecommerce. e drejtuar gjithmone drejt inovacionit dhe me nje vizion te qarte per tu bere pike referime per blerjet online. markethub rritet cdo dite dhe sht...

Menaxher blerje

MarketHub Shpk

-
Shqipëri
Markethub shpk eshte kompania qe menaxhon platformat ecommerce gjejevete.al, markethub.al. prej 5 vitesh e pranishme ne tregun shqipetar dhe me pozita dominuese ne tregun ecommerce. e drejtuar gjithmone drejt inovacionit dhe me nje vizion te qarte per tu bere pike referime per blerjet online, markethub rritet cdo dite dhe shton gamen e pr...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - markethub shpk

Markethub shpk dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane