Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:MOMUS (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(5)
Lloji
  • Pa përcaktuar(5)

MOMUS

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 5 nga 5 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofroj vend pune account manager - e re

MOMUS

-
Tiranë, Shqipëri
Momus, ne zgjerim te kompanise ka hapur grupin me te ri per gjuhen angleze. es hte ne kerkim te kandidateve per account manager , qe kane njohuri shume te mira te gjuhes: angleze . kandidatet duhet te kene shume deshire per pune. ne mungese te eksperiences , te kandidatet duhet te spikasi ambicia per te bere pune me objektiva si dhe te ke...

Tirane, ofroj vend pune rekrutuese

MOMUS

-
Tiranë, Shqipëri
Momus eshte duke zgjeruar stafin, jemi duke vleresuar nje figure te vlefshme per rolin e rekrutueses pergjegjesite: kerkim aktiv i kandidateve pergjegjese per inserimin e kandidateve ne salle ne baze te kerkesave qe ka kompania krijimi dhe publikimi i njoftimeve ne faqe te ndryshme online zhvillimi i intervistave, seleksionimi kandidateve...

Tirane, ofroj vend pune momus sh.p. k cerca agente marketing forex & 24 option

MOMUS

-
Tiranë, Shqipëri
Stai lontano da chi tenta di frenare le tue ambizioni, le persone da poco lo fanno sempre, ma solo chi è veramente grande ti fa sentire che anche tu puoi diventare come lui momus cerca agente marketing forex & 24 option la risorsa deve possedere le seguenti caratteristiche: * ottima conoscenza della lingua italiana * energia proattivita e...

Sprechen sie deutsch? wir suchen euch!

MOMUS

-
Tiranë, Shqipëri
Momus shpk ein erfolgreiches unternehmen auf dem telemarketing-markt mit sehr hoher produktivitaet, sucht kanditaten mit sehr guten deutschkenntnissen oder berufserfahrung in call center fuer die rolle des account manager. die ausgewaehlten kandidaten befinden sich in einem sehr jugendlichen, dynamischen und anregenden umfeld mit extrem h...

Account manager

MOMUS

-
Tiranë, Shqipëri
Momus shpk un azienda di succeso nel mercato di telemarketing e con livelli altissimi di produtivita` e` alla ricerca di risorse che hanno ottima conoscenza della lingua italiana o che hanno esperienze lavorative in call center per la posizione di account manager. le risorse prescelte saranno inserite in un contesto giovane ,dinamico e st...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - momus

Momus dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane