Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Rajonet:Korçë (Fshij)Kompanitë:MEGATEK S.A (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(1)
Lloji
  • Pa përcaktuar(1)

MEGATEK S.A - Korçë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Korçë, kerkohet perfaqesues rajonal shitjesh

MEGATEK S.A

-
Korçë, Shqipëri
Perfaqesues rajonal shitjesh, zona korçë detyrat dhe përgjegjësitë: vendos dhe mban kontakte me bizneset private që operojnë në zonën gjeografike që ka nën përgjegjësi si dhe me bizneset e tjera në zhvillim. komunikon dhe prezanton gjithë produktet dhe shërbimet e megatek-ut tek klientela në zonën që ka nën përgjegjësi. identifikon, shqyr...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - megatek s a korce

Megatek s a korce dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane