Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:MAS Net SHPK (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

MAS Net SHPK

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Mas net shpk operatore call center (italisht) - 300 leke ora neto + bonuse deri ne 1000 € ne muaj - e re

MAS Net SHPK

-
Durrës, Shqipëri
Mas net shpk per zyren ne durres kerkon 15 operatori call center për një fushatë të re të shitjeve telefonike për produkte bukurie, kujdesi për trupin, mirëqenien, dietën dhe stilin e jetës kërkohet njohja e shkëlqyer e italishtes së folur përdorimi bazë i pc përvoja e mëparshme në një qendër telefonike është e mirëseardhur soft skills: q...

Mas net shpk 15 operatrici call center (italish) - durres - stipendio 300 leke ora netto + bonus mensili sino a 1000 eur... - e re

MAS Net SHPK

-
Durrës, Shqipëri
Masnet sta cercando proprio te !! la masnet shpk , call center italiano è alla ricerca di 15 operatrici telefoniche per nuova campagna di vendita di prodotti italiani di qualità nel settore bellezza, salute e benessere. si richiede buona conoscenza della lingua italiana gradita precedente esperienza nei call center abilità richieste: - ab...

Mas net shpk 15 operatori call center (vendita prodotti di estetica, cosmetica, wellness) - durres - e re

MAS Net SHPK

-
Durrës, Shqipëri
Mas net shpk per zyren ne durres kerkon 15 operatori call center për një fushatë të re të shitjeve telefonike për produkte bukurie, kujdesi për trupin, mirëqenien, dietën dhe stilin e jetës kërkohet njohja e shkëlqyer e italishtes së folur përvoja e mëparshme në një qendër telefonike është e mirëseardhur soft skills: qëndrim i fortë ndaj ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - mas net shpk

Mas net shpk dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane