Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:Librex (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

Librex

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Ofrohet vend pune agjent shitjesh ne terren

Librex

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania gjermane ofron vend pune agjent shitjesh ne terren me ose pa eksperience. mundesi punesimi part time ose fulltime paga e kenaqshme mundesi per rritje ne detyre ben prezantimin e poduktit te klientet e caktuar nga kompania. menaxhon kohen dhe oraret. preferohet te kete patent dhe makine personale. perparesi kane ciftet. nuk nevoj...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - librex

Librex dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane