Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:LIQENI VII sha (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë

LIQENI VII sha

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Eskavatorist / fadromist

LIQENI VII sha

-
Tiranë, Shqipëri
Ofroj vend pune eskavatorist ose fadromist (fadrome kove para dhe mbrapa) kriteret dhe kualifikimet: 1. te jene te pajisur me deshmi te aftesise profesionale. 2. te kete mbi 2 vjet eksperience ne kete fushe. 3. aftesi te perballoje cdo lloj situate ne pune ,aftesi shume te mira komunikimi dhe te punuari ne grup. te interesuarit te telefon...

Inxhinier ndertimi

LIQENI VII sha

-
Tiranë, Shqipëri
Ofroj pune inxhinier ndertimi kerkesat e pozicionit: të ketë përfunduar arsimin e larte dega inxhinieri ndertim. preferohet te kete eksperience pune ne kontrata bazuar ne fidic. njohje e mirë e paketës microsoft office, project, autocad.sap. etap etj. njohje e mirë e gjuhës angleze. aftesi shume te mira komunikative dhe etike ne pune. det...

Drejtues teknik inxhinier mjedisi

LIQENI VII sha

-
Tiranë, Shqipëri
Shoqeria “liqeni vii” sh.a eshte nje shoqeri ndertimi e cila operon ne fushen e prokurimeve pulike per 20 vite. “liqeni vii” sh.a kerkon te punesoje drejtues teknik inxhinier mjedisi. te interesuarit te kontaktojne ne numrin +355682024508.

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - liqeni vii sha

Liqeni vii sha dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane