Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:LIFE (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(7)
Lloji
  • Pa përcaktuar(7)

LIFE

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 7 nga 7 rezultate (Këshilla për kërkim)

Life shpk, kerkon te punesoje ne profilin e informatikes dhe fusha te ngjashme. - e re

LIFE

-
Tiranë, Shqipëri
Pozicioni: data entry / profili informatik life shpk kerkon te punesoje persona te fushes se informatikes me njohuri te avancuara ne perdorimin e excel, te cilet do merren me implementimin dhe zhvillimin e database-ve te kompanine italiane key - stone kriteret: diplomuar në informatike etj njohuri shume te mira te paketes office dhe kryes...

Përkthyes / interpretues anglisht - shqip

LIFE

-
Tiranë, Shqipëri
Life sh.p.k , shoqëri lider në sektorin e publikimeve shkencore e specializuar në botimin, shitjen dhe shpërndarjen e produkteve informative të abonimit si libra, revista, dhe kurse formimi në fushën mjekësore dhe juridike. kërkon t ë pun ësoj ë : përkthyes / interpretues (anglisht - shqip) kriteret: të ketë mbaruar studimet e larta për p...

Programmatore software

LIFE

-
Tiranë, Shqipëri
Attività del profilo richiesto: comprendere le esigenze degli utenti; programmare e realizzare nuovi web, applicazioni software, curandone il collaudo e la messa a punto e monitorando le prestazioni; scrivere i codici necessari per i nuovi programmi o applicazioni; collaborare con il team progettisti alla stesura della documentazione rela...

Data entry - ambito giuridico

LIFE

-
Tiranë, Shqipëri
Life sh.p.k libri informazione formazione educazione, societa leader nel settore dell'editoria professionale specializzata nella pubblicazione, vendita e distribuzione, per corrispondenza o per mezzo di canali telefonici o digitali di prodotti in abbonamento come libri, riviste e corsi di formazione in ambito medico-scientifico e giuridic...

Tirane, operatori vendita - ambito medico

LIFE

-
Tiranë, Shqipëri
Life sh.p.k, libri informazione formazione educazione società leader nel settore dell'editoria professionale specializzata nella pubblicazione, vendita e distribuzione, per corrispondenza o per mezzo di canali telefonici o digitali di prodotti in abbonamento come libri, riviste e corsi di formazione in ambito medico-scientifico e giuridic...

Life shpk, kerkon te punesoje ne profilet farmaci dhe mjekesi

LIFE

-
Tiranë, Shqipëri
Pozicioni: data entry / profili farmaceutik përshkrimi i punës: azhornimi i një data base të produkteve farmaceutike, shëndetësore dhe veterinare. aktiviteti i profilit të kërkuar: mbledhja dhe hedhja e të dhënave për sa i përket produkteve të reja, azhornimi i produkteve ekzistuese dhe administrimi i burimit të informacionit mbledhja, az...

Tirane, ofrohet life sh.p.k. cerca data entry, ambito farmaceutico

LIFE

-
Tiranë, Shqipëri
Life sh.p.k, libri informazione formazione educazione società leader nel settore dell'editoria professionale specializzata nella pubblicazione, vendita e distribuzione, per corrispondenza o per mezzo di canali telefonici o digitali di prodotti in abbonamento come libri, riviste e corsi di formazione in ambito medico-scientifico e giuridic...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - life

Life dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane