Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:Kristofor Kolombi (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(18)
Lloji
  • Pa përcaktuar(18)

Kristofor Kolombi

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 18 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofrohet vend pune part time - e re

Kristofor Kolombi

-
Tiranë, Shqipëri
Kërkohet agjent shitje në terren me pagesë në bazë të orëve të punës. kontaktoni në numrin tonë: +355 69 671 0513 cel. : +355 69 67 10 513 whatsapp

Tirane, ofrohet vend pune mesues/e i gjuhes italiane

Kristofor Kolombi

-
Tiranë, Shqipëri
Shkolla amerikane kristofor kolombi kërkon të punësojë mësues të gjuhës italiane. përgjegjësitë: menaxhimi i klasës: plani, përgatitja dhe dhënia e mësimit për këtë kurs sipas udhëzimeve. përgatitja e çdo dokumenti të nevojshëm për mësimdhënien. vlerësimi me saktësi i parametrave të dhëna nga drejtoria. përpilimi i çdo materiali shtesë në...

Tirane, ofrohet vend pune menaxher/e marketingu

Kristofor Kolombi

-
Tiranë, Shqipëri
Menaxher/e marketingu shkolla amerikane kristofor kolombi kërkon të punësojë menaxher/e marketingu. kriteret që duhet të plotësojë kandidati: të ketë mbi 1 vit eksperiencë pune në marketing. të ketë përfunduar arsimin e lartë, specializuar në marketing ose fusha të ngjashme. të ketë aftësi menaxhuese e vendim marrëse. të ketë aftësi shumë...

Tirane, ofrohet vend pune menaxhere zyre

Kristofor Kolombi

-
Tiranë, Shqipëri
Shkolla amerikane kristofor kolombi kërkon të punësojë menaxhere zyre . kriteret që duhet të plotësojë kandidati: -të ketë 3 vite eksperiencë pune në menaxhim. -të ketë aftësi menaxhuese e vendim marrëse. -të ketë aftësi shumë të mira komunikimi. -të jetë e aftë të punojë në grup. -njohuri të gjuhës angleze ose nje gjuhe tjetër. -të njohë...

Tirane, ofrohet vend pune supervizor/e në mësimdhënie

Kristofor Kolombi

-
Tiranë, Shqipëri
Qendra e kurseve kristofor kolombi me gamën më të gjerë të kurseve të gjuhëve të huaja, kompjuterike dhe profesionale në shqipëri, kërkon të punësojë supervizore në mësimdhënie. detyrat: 1. kujdeset për mbarvajtjen e mësimdhënies. 2. organizon takimet me studentët. 3. trajnon dhe supervizon profesorët e rinj që të aplikojnë standartin e m...

Tirane, ofrohet vend pune mësues/e gjuhës gjermane

Kristofor Kolombi

-
Tiranë, Shqipëri
Shkolla amerikane kristofor kolombi kërkon të punësojë mësues/e te gjuhës gjermane. përgjegjësitë: menaxhimi i klasës: plani, përgatitja dhe dhënia e mësimit për këtë kurs sipas udhëzimeve. përgatitja e çdo dokumenti të nevojshëm për mësimdhënien. vlerësimi me saktësi i parametrave të dhëna nga drejtoria. përpilimi i çdo materiali shtesë ...

Tirane, kerkohen specialist dhe puntor armature

Kristofor Kolombi

-
Tiranë, Shqipëri
Riverside residences kerkohen specialist dhe puntor armature. +355 67 38 72 755 whatsapp riverside residences kerkohen specialist dhe puntor armature. +355 67 38 72 755 whatsapp

Tirane, ofrohet vend pune mësues/e të portugalishtes.

Kristofor Kolombi

-
Tiranë, Shqipëri
Shkolla amerikane kristofor kolombi kërkon të punësojë mësues/e t ë portugalishtes . përgjegjësitë: menaxhimi i klasës: plani, përgatitja dhe dhënia e mësimit për këtë kurs sipas udhëzimeve. përgatitja e çdo dokumenti të nevojshëm për mësimdhënien. vlerësimi me saktësi i parametrave të dhëna nga drejtoria. përpilimi i çdo materiali shtesë...

Tirane, ofrohet vend pune mësues/e gjuhës daneze

Kristofor Kolombi

-
Tiranë, Shqipëri
Shkolla amerikane kristofor kolombi kërkon të punësojë mësues/e te gjuhës daneze. përgjegjësitë: menaxhimi i klasës: plani, përgatitja dhe dhënia e mësimit për këtë kurs sipas udhëzimeve. përgatitja e çdo dokumenti të nevojshëm për mësimdhënien. vlerësimi me saktësi i parametrave të dhëna nga drejtoria. përpilimi i çdo materiali shtesë në...

Tirane, ofrohet vend pune agjent marketingu ne terren

Kristofor Kolombi

-
Tiranë, Shqipëri
Mundesi pune agjent marketingu në terren keni pasion komunikimin me njerëzit? doni të fitoni një shumë parash shpejt? keni lirshmëri? është pozicioni i duhur për ju ! mundesi pune agjent marketingu në terren keni pasion komunikimin me njerëzit? doni të fitoni një shumë parash shpejt? keni lirshmëri? është pozicioni i duhur për ju !

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - kristofor kolombi

Kristofor kolombi dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane