Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:Klejdi Sinani (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

Klejdi Sinani

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kërkohet ndërtuese/zhvilluese faqesh interneti (web designer)

Klejdi Sinani

-
Tiranë, Shqipëri
Kërkohet ndërtuese/zhvilluese faqesh interneti. personat e interesuar të dërgojnë cv-në e tyre në adresën e emailit: klejdisinani@gmx.com. vetëm kandidatët e përzgjedhur do të kontaktohen. personat e interesuar duhet të kenë njohuritë dhe aftësitë e mëposhtme: aftësi në dizenjimin, ndërtimin dhe finalizimin e faqeve të internetit kryesis...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - klejdi sinani

Klejdi sinani dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane