Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:Kevin.Construksion. (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(2)
Lloji
  • Pa përcaktuar(2)

Kevin.Construksion.

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofrohet vend pune arkiviste, burime njerezore - e re

Kevin.Construksion.

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania kevin konstriksion shpk kerkon te punesoje arkiviste, burime njerezore. detyrat: -burimet njerezore kualifikimet: -te kete arsim te larte; -minimalisht eksperience pune 1 vit; te interesuarit te dergojne cv ne adresen e email:juristeurogjici@gmail.com nr. kontakti: 0684037399 + apliko

Tirane, ofroj vend pune inxhinier ndertimi elektrik

Kevin.Construksion.

-
Tiranë, Shqipëri
Shoqeria kevin konstruksion shpk kerkon te punesoje nje inxhinier elektrik per drejtues teknik. i interesuari duhet te plotesoje kriteret si me poshte: -te jete i diplomuar ne master per inxhinieri elektrike. -te kete eksperience pune 5 vite personat e interesuar dhe që plotësojnë kërkesat e përmendura më lart janë të lutur të dërgojnë cv...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - kevin construksion

Kevin construksion dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane