Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:KaWa (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

KaWa

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Inxhinier i ndërtimtarisë, inxhinier i arkitekturës, inxhinier i makinerisë - e re

KaWa

-
Prishtinë, Kosovë
Info@kawa-group.com tags kawa group inxhinier i ndertmtarise inxhinier i arkitektures inxhinier i makinerise konstruksione metalike inxhinieri prishtine

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - kawa

Kawa dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane