Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:KRACO (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë

KRACO

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 5 nga 5 rezultate (Këshilla për kërkim)

Inxhiner mekatronik - e re

KRACO

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi kraco filloi aktivitetin në vitin 1997 si një nga kompanitë e para në industrinë e prodhimit të produketeve ushqimore, kompania lider në shqipëri në prodhimin e përgatitjeve për pije të ngrohta të ftohta dhe çajra, e çertifikuar tashmë dhe me sistemin e cilesisë ifs 6.1. kompania kraco prodhon artikuj të ndryshëm ushqimorë të c...

Operator stampimi

KRACO

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi kraco filloi aktivitetin në vitin 1997 si një nga kompanitë e para në industrinë e prodhimit të produketeve ushqimore, kompania lider në shqipëri në prodhimin e përgatitjeve për pije të ngrohta të ftohta dhe çajra, e çertifikuar tashmë dhe me sistemin e cilesisë ifs 6.1. kompania kraco prodhon artikuj të ndryshëm ushqimorë të c...

Specialist - departamenti i blerjes

KRACO

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi kraco filloi aktivitetin në vitin 1997 si një nga kompanitë e para në industrinë e prodhimit të produketeve ushqimore, kompania lider në shqipëri në prodhimin e përgatitjeve për pije të ngrohta të ftohta dhe çajra, e çertifikuar tashmë dhe me sistemin e cilesisë ifs 6.1. kompania kraco prodhon artikuj të ndryshëm ushqimorë të c...

Menaxher blerje lendes se pare

KRACO

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi kraco filloi aktivitetin në vitin 1997 si një nga kompanitë e para në industrinë e prodhimit të produketeve ushqimore, kompania lider në shqipëri në prodhimin e përgatitjeve për pije të ngrohta të ftohta dhe çajra, e çertifikuar tashmë dhe me sistemin e cilesisë ifs 6.1. kompania kraco prodhon artikuj të ndryshëm ushqimorë të c...

Kimist

KRACO

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi kraco filloi aktivitetin në vitin 1997 si një nga kompanitë e para në industrinë e prodhimit të produketeve ushqimore, kompania lider në shqipëri në prodhimin e përgatitjeve për pije të ngrohta të ftohta dhe çajra, e çertifikuar tashmë dhe me sistemin e cilesisë ifs 6.1. kompania kraco prodhon artikuj të ndryshëm ushqimorë të c...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - kraco

Kraco dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane