Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:KMK (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë

KMK

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Inxhiniere ndertimi ne zyre

KMK

-
Tiranë, Shqipëri
Shoqeria “k.m.k” kerkon te punesoje inxhiniere ndertimi ne zyre aplikantet te kene eksperience mbi perpunimin e dosjeve teknike te objekteve. mosha: mbi 30 vjece orari 08:00-17:00 ose orari 17:00-21:30 te interesuarit te dergojne cv ne adresen: kmk.punesim@gmail.com cv e individeve pa eksperience nuk do te merren parasysh!

Inxhinier elektrik

KMK

-
Tiranë, Shqipëri
Shoqeria “k.m.k” kerkon te punesoje inxhinier elektrik ne zyre. aplikantet te kene eksperience mbi perpunimin e dosjeve teknike te objekteve. mosha: mbi 30 vjece orari 17:00-21:30 te interesuarit te dergojne cv ne adresen: kmk.punesim@gmail.com cv e individeve pa eksperience nuk do te merren parasysh!

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - kmk

Kmk dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane