Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:Jupiter Group (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
  • Pa përcaktuar(17)
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(17)
Lloji
  • Pa përcaktuar(17)

Jupiter Group

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 17 rezultate (Këshilla për kërkim)

Jupiter group synon të rekrutojë asistente ekzekutive

Jupiter Group

-
Shqipëri
Jupiter group synon të rekrutojë asistente ekzekutive pershkrimi i punes asiston administratorin në katër funksione bazë të shitjeve: • asistencë në menaxhimin e kanalit të shitjes tenders & projects • marketing • komunikimit te brendshëm dhe të jashtëm të kompanisë • burime njërëzore një përshkrim më i detajuar i funksioneve: 1. asistenc...

Jupiter group synon të rekrutojë asistente ekzekutive

Jupiter Group

-
Shqipëri
Pershkrimi i punes asiston administratorin në katër funksione bazë të shitjeve: • asistencë në menaxhimin e kanalit të shitjes tenders & projects • marketing • komunikimit te brendshëm dhe të jashtëm të kompanisë • burime njërëzore një përshkrim më i detajuar i funksioneve: 1. asistenca në menaxhimin e kanalit të shitjes te tenderave • as...

Jupiter group kërkon të rekrutojë punonjëse shitjesh.

Jupiter Group

-
Shqipëri
Jupiter group kërkon të rekrutojë punonjëse shitjesh. qëllimi i pozicionit: përgjegjëse për të ofruar një shërbim të shkëlqyer ndaj klientëve. detyrat dhe përgjëgjesitë: • mirëpret me etike të lartë profesionale çdo klient që afrohet pranë produkteve. • ofron konsulencë, sugjerime si dhe marketing me qëllim final arritjen e shitjeve. • kr...

Jupiter group synon të rekrutojë jupiter print & promotions manager

Jupiter Group

-
Shqipëri
Detyrat identifikimi dhe zhvillimi i mundësive të reja për biznes për klientët ekzistues dhe të rinj. manaxhimi i marrëdhënieve me klientët, duke përfshirë marrjen në telefon dhe takimet ballë për ballë; kontakte me klientët aktualë në kohën e duhur për të zbuluar mundësitë dhe avancimin e procesit të shitjes. përgatitja e propozimeve me ...

Jupiter group synon të rekrutojë graphic design

Jupiter Group

-
Shqipëri
Jupiter group synon të rekrutojë graphic design jupiter group synon të rekrutojë graphic design të jupiter print & promotion . http://www.pp.jupiter.al/ kandidatët duhet të plotësojnë kriteret e mëposhtme : 1. te zotëroje njohuri mbi paketën adobe (photoshop,illustrator,adobe indesign etj). 2. të zotëroje njohuri mbi ploterat, cuterat, pr...

Jupiter group synon të rekrutojë graphic design të jupiter print & promotion.

Jupiter Group

-
Shqipëri
Jupiter group synon të rekrutojë graphic design të jupiter print & promotion . http://www.pp.jupiter.al/ kandidatët duhet të plotësojnë kriteret e mëposhtme : 1. te zotëroje njohuri mbi paketën adobe (photoshop,illustrator,adobe indesign etj). 2. të zotëroje njohuri mbi ploterat, cuterat, printerat uv, etj. 3. të ketë patjetër të paktën 2...

Jupiter group synon të rekrutojë jupiter print&promotion manager

Jupiter Group

-
Shqipëri
Jupiter group synon të rekrutojë menaxhere të jupiter print & promotion kandidatja duhet të plotësojë kushtet e mëposhtme: 1. të jetë e moshës 25 - 40 vjeçe. 2. të ketë mbaruar patjetër arsimin e lartë, të paktën niveli bachelor. 3. të ketë njohuri të programeve grafike për webdesign. 4. të ketë njohuri të marketingut në mediat sociale . ...

Jupiter online trade synon të rekrutojë kategory manager

Jupiter Group

-
Shqipëri
Jupiter online trade synon të rekrutojë kategory manager http://www.jupitershop.al/ kandidati duhet të plotësojë kushtet e mëposhtme: 1. të jetë i/e moshës 25 - 40 vjeç. 2. të ketë mbaruar patjetër arsimin e lartë, të paktën niveli bachelor. 3. të ketë njohuri të marketingut në mediat sociale. 5. të ketë njohuri të programeve office dhe f...

Jupiter online trade synon të rekrutojë kategory manager

Jupiter Group

-
Shqipëri
Jupiter online trade synon të rekrutojë kategory manager http://www.jupitershop.al/ kandidati duhet të plotësojë kushtet e mëposhtme: 1. të jetë i/e moshës 25 - 40 vjeç. 2. të ketë mbaruar patjetër arsimin e lartë, të paktën niveli bachelor. 3. të ketë njohuri të marketingut në mediat sociale. 5. të ketë njohuri të programeve office dhe f...

Jupiter group synon të rekrutojë specialist it

Jupiter Group

-
Shqipëri
Jupiter group synon të punësojë një shites / teknik it • të jenë diplomuar të paktën në nivelin bachelor për inxhinieri elektronike ose informatike. • mundësisht të ketë eksperiencë edhe me riparimet e fotokopjeve. • të kenë të paktën 2 vjet eksperiencë në fushën e it-së. • të zotërojnë lejë drejtimi automjeti. • të zotëroje aftësi të mir...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - jupiter group

Jupiter group dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane