Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:InfinitiOffice (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(14)
Lloji
  • Pa përcaktuar(14)

InfinitiOffice

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 14 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofroj vend pune shofer - e re

InfinitiOffice

-
Tiranë, Shqipëri
Kancelari "infiniti office " është rrjeti më i madh i kancelarisë në shqipëri, me një numër të madh dyqanesh në tiranë. infiniti office , gjithmonë është në kërkim të një stafi kreativ dhe optimist në punë, pa patur paragjykime dhe diferencime. pozicioni vakant: shofer detyrat dhe përgjegjësitë: • duhet të jetë i përgjegjshëm dhe i përpik...

Tirane, ofroj vend pune specialist/e burimeve njerëzore-hr - e re

InfinitiOffice

-
Tiranë, Shqipëri
Kancelari " infiniti office " është rrjeti më i madh i kancelarisë në shqipëri, me një numër të madh dyqanesh në tiranë. pozicioni vakant: s pecialist/e burimeve njerëzore-hr detyrat dhe përgjegjësitë: • kontribuon në procesin e rekrutimit dhe përzgjedhjes; • kontribuon në procesin e vlerësimit të performancës; • ndihmon në të gjitha proj...

Tirane, ofroj vend pune operatore shqip - e re

InfinitiOffice

-
Tiranë, Shqipëri
Shopping tv është ndër kompanitë kryesore për shitjet online dhe në tv. pozicioni vakant: operatore në gjuhën shqipe detyrat dhe përgjegjësitë: • menaxhon porositë online të klientëve, duke nisur nga porosia deri tek dorezimi i produktit; • kontrollon gjendjen e artikujve në raport me kërkesat e ardhura online; • mirëpret dhe trajton prob...

Tirane, ofroj vend pune monitorues kamerash - e re

InfinitiOffice

-
Tiranë, Shqipëri
Kancelari "infiniti office" është rrjeti më i madh i kancelarisë në shqipëri, me një numër të madh dyqanesh në tiranë. pozicioni vakant: monitorues kamerash detyrat/ pergjegjesite: monitorimi i sistemeve te sigurise te vendosura ne ambjentet e "infiniti office" dhenia e informacioneve per sherbimet e ofruara. monitoron sistemet e alarmit ...

Tirane, ofroj vend pune sistemues/e

InfinitiOffice

-
Tiranë, Shqipëri
Kancelari "infiniti office" është rrjeti më i madh i kancelarisë në shqipëri. infiniti office, gjithmonë është në kërkim të një stafi kreativ dhe optimist në punë, pa patur paragjykime dhe diferencime. pozicioni vakant: sistemues/e ne dyqan: detyrat dhe përgjegjësitë: kujdeset që çdo artikull i raftit të jetë i pajisur me çmimin përkatës....

Tirane, ofroj vend pune graphic design

InfinitiOffice

-
Tiranë, Shqipëri
Kancelari "infiniti office" është rrjeti më i madh i kancelarisë në shqipëri, me një numër të madh dyqanesh në tiranë. infiniti office, gjithmonë është në kërkim të një stafi kreativ dhe optimist në punë, pa patur paragjykime dhe diferencime. detyrat dhe përgjegjësitë: asiston sipas nevojave të ndryshme që paraqiten; kandidati të ketë kre...

Tirane, ofroj vend pune agjent shitjesh

InfinitiOffice

-
Tiranë, Shqipëri
Kancelari " infiniti office " është rrjeti më i madh i kancelarisë në shqipëri, me një numër të madh dyqanesh në tiranë. pozicioni vakant: agjent shitjesh detyrat dhe përgjegjësitë: • kryerja e hulumtimit të tregut në lidhje me kërkesat, zakonet dhe trendet e konsumatorit; •bashkëpunon me eprorët, strukturat paralele dhe ato nën vartësi p...

Lushnje, ofroj vend pune shitese

InfinitiOffice

-
Lushnjë, Shqipëri
Lushnje, ofroj vend pune shitese kancelari "infiniti office" është rrjeti më i madh i kancelarisë në shqipëri. infiniti office, gjithmonë është në kërkim të një stafi kreativ dhe optimist në punë, pa patur paragjykime dhe diferencime. pozicioni vakant: shitëse në dyqan detyrat dhe përgjegjësitë : • maksimizon shitjet e produkteve duke u t...

Tirane, ofroj vend pune part time operatore shqip

InfinitiOffice

-
Tiranë, Shqipëri
Shopping tv është ndër kompanitë kryesore për shitjet online dhe në tv. pozicioni vakant: operatore në gjuhën shqipe,part time detyrat dhe përgjegjësitë: • menaxhon porositë online të klientëve, duke nisur nga porosia deri tek dorezimi i produktit; • kontrollon gjendjen e artikujve në raport me kërkesat e ardhura online; • mirëpret dhe tr...

Tirane, ofroj vend pune product manager

InfinitiOffice

-
Tiranë, Shqipëri
Detyrat dhe përgjegjësitë: të ketë informacion të detajuar mbi produktet. ndjekja e procedurës së blerjes dhe shitjes së produktit si dhe mirëmbajtja e marrëdhënieve me furnitorët egzistues dhe me klientë të rinj. të sigurojë informacion të vazhdueshëm mbi produktet dhe cmimet e konkurencës. menaxjimi i rrjeteve sociale si dhe te website ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - infinitioffice

Infinitioffice dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane