Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:Imp (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë

Imp

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 157 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kerkohen 2 praktikante ne pozicionin "specialiste marketingu" dhe "specialiste burimesh njerezore" prane agjensise se pu... - e re

Imp

-
Shqipëri
Kerkohen 2 praktikante ne pozicionin "specialiste marketingu" dhe "specialiste burimesh njerezore " prane agjensise se punesimit imp , periudha e trajnimit nje muaj, laprake. kriteret: 🔸te jene te shkatheta dhe te gatshme per te mesuar. 🔸te jene te perkushtuara dhe te kene ambicie. 🔸te jene te pergjegjshme dhe korrekte me oraret e traj...

Kerkohet recepsioniste per palester, kullat binjake, paga 40 000 leke neto. - e re

Imp

-
Shqipëri
Kerkohet recepsioniste per palester, kullat binjake, paga 40 000 leke neto. kriteret: ✔️te jene njohese shume te mira te gjuhes angleze. ✔️te kene eksperience te mepareshme ne marredhenie me klientin. ✔️te kene etike komunikimi dhe aftesi perpunuese te informacionit. ofrohet: ✔️punohet e hene - e premte , ora 15.00 - 20.30 ✔️e shtune 08.0...

Kompani gjeneratoresh kerkon operator magazine, rinas, paga 50 000 leke neto. - e re

Imp

-
Shqipëri
Kompani gjeneratoresh kerkon operator magazine, rinas, paga 50 000 leke neto. detyrat dhe përgjegjësitë: 1. menaxhimi i të dhënave dhe faturave hyrje /dalje, regjistrimi i tyre ne sistem. 2. ndjekje e veprimeve ditore te magazines. 3. suport i zyres se finances per rakordime. 4. mbështetja e pergjegjesit te magazines me detyrat qe kërkohe...

Kerkohet juriste per zyre ligjore, paga 60 000 - 80 000 leke neto, bllok. - e re

Imp

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet juriste per zyre ligjore, paga 60 000 - 80 000 leke neto, bllok. kriteret: - individe energjike - eksperience ne pergatitjen e kontratave ne fushen tregtare dhe te biznesit - njohuri profesionale e gjuhes angleze e folur dhe e shkruar ne nivel c1, - kriteri kryesor per shkak se zyra asiston kliente te huaj - gjuha italiane ne niv...

Kerkohen 2 farmaciste per farmaci te ura babrroit, paga 80 000 - 100 000 leke neto. - e re

Imp

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohen 2 farmaciste per farmaci te ura babrroit, paga 80 000 - 100 000 leke neto. kriteret: 🔷te jene me arsim ne profilin perkates 🔷te jene me eksperience te mepareshme pune 🔷te jene te rregullt dhe te pergjegjshem ofrohet: 🔷nje dite ne jave pushim 🔷orari i punes, 08.00 - 16.00 ose 11.00 - 18.00 🔷paga 80 000 - 100 000 ne varesi te...

Firme qe merret me distribucionin e produkteve ushqimore kerkon ekonomiste, rruga tano banushi, paga 60 000 - 80 000 lek... - e re

Imp

-
Tiranë, Shqipëri
Firme qe merret me distribucionin e produkteve ushqimore kerkon ekonomiste, rruga tano banushi, paga 60 000 - 80 000 leke. detyrat : • ndihmon ne pregatitjen e pasqyrave financiare & raporteve financiare; • zbaton rigorozisht procedurat e finances & kontabilitetit; • perpunon te ardhurat & shpenzimet, mirembajtjen e llogarive; • ndihmon n...

Kerkohen 2 shofer kamioni nga durresi , paga 65 000 - 75 000 neto, autostrade tirane - durres. - e re

Imp

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohen 2 shofer kamioni nga durresi , paga 65 000 - 75 000 neto, autostrade tirane - durres. kriteret: 🔶te zoteroje patenten e klasit ce + cap 🔶preferohet me eksperience te mepareshme pune. 🔶te jete i pergjegjshem dhe korrekt. 🔶te jete me banim ne durres ofrohet: 🔶orari 08.30 - 17.00 🔶punohet e hene e shtune. 🔶paga 65 000 - 75 00...

Kerkohet inxhinier/e ndertimi ne zbatim, per kompani ndertimi , paga deri ne 120 000 leke neto, durres. - e re

Imp

-
Durrës, Shqipëri
Kerkohet inxhinier/e ndertimi ne zbatim, per kompani ndertimi , paga deri ne 120 000 leke neto, durres. kriteret: 1 - arsimin e larte per inxhinieri ndertimi. 2 - eksperience te mepareshme ne kete profil. 3 - njohuri shume te mira te programeve kompjuterike 4 - njohuri shume te mira te gjuhes angleze. ofrohet: ✅punohet nga e hena ne te sh...

Kerkohen 5 kuzhinier / e per nje resort luxury ne vlore, pagesa 700 - 2000 euro. - e re

Imp

-
Vlorë, Shqipëri
Kerkohen 5 kuzhinier / e per nje resort luxury ne vlore, pagesa 700 - 2000 euro. kriteret: ✅te kene eksperience te mepareshme pune minimumi 3 vjecare. ✅te jene njohes jo vetem te nje kuzhine specifike. ✅te jene persona pergjegjes dhe te afte ne pune ✅te jene korrekt dhe te suportojne ide menush per vakte te ndryshme. ofrohet: ✅kushte shum...

Kerkohet shitese me eksperience per kompani tekstilesh, paga 40 000 - 45 000 leke neto, citypark. - e re

Imp

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet shitese me eksperience per kompani tekstilesh, paga 40 000 - 45 000 leke neto, citypark. kriteret: ✅te jene me eksperience te mepareshme pune ne profilin e shitjeve. ✅te jene shumte te afta ne marredhenien me klientin. ✅te jene te komunikueshme dhe te pergjegjeshme. ✅te jene oratore dhe te kene etike profesionale ne komunikim. of...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - imp

Imp dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane