Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:IBA INVEST SHPK (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

IBA INVEST SHPK

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Jurist/e

IBA INVEST SHPK

-
Tiranë, Shqipëri
Shoqeria iba invest shpk eshte nje shoqeri serioze qe operon prej vitesh ne fushen e ndertimit. shoqeria kerkon te punesoje nje jurist/e: • menaxhon dhe ndjek proçedurat ligjore te shoqerise; • pergatitjen e dokumentacionit per tender / koncesion; • menaxhimin dhe ndjekjen e proçedurave te prokurimit deri ne dorezimin e objektit n...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - iba invest shpk

Iba invest shpk dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane