Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:Hotel Stela (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

Hotel Stela

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Recepsionist - e re

Hotel Stela

-
Tiranë, Shqipëri
Ofrohet vend pune ne recepsion,hotel me 3 yje.vetem me anglishte perfekte.8 ore ne dite dhe 7 dite ne jave.preferohet me eksperience te meparshme.ju lutem me telefononi dhe jo aplikim ne whatsapp.

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - hotel stela

Hotel stela dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane