Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:Hitweb Shpk (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

Hitweb Shpk

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Magazinier - e re

Hitweb Shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Kërkoni një punë të sigurtë: jeni në vëndin e duhur. ne po kërkojmë të punësojmë 🔶 magazinier duhet të: 🔸 njohë gjuhën italiane. 🔸 ketë njohuribazike kompjuterike. ofrojmë: 🔹 kushte të mira pune 🔹 ambient rinor 🔹 pagë të kënaqshme netto 🔹 mundësi trajnimi në itali 🔹 dreka ofrohet nga kompania 🔹 fundjava pushim.

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - hitweb shpk

Hitweb shpk dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane