Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:HR Bee (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Lloji
  • Pa përcaktuar(2)

HR Bee

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Thirrje për hr bee academy

HR Bee

-
Prishtinë, Kosovë
Tagged as: academy, burime, hr bee, lideret, njerezore, prishtine, thirrje

Trajnim – menaxhimi i burimeve njerëzore

HR Bee

-
Prishtinë, Kosovë
Akademia e burimeve njerëzore hr bee academy organizon trajnimin “menaxhimi i burimeve njerëzore” për muajin tetor i cili është zyrtarisht i hapur për aplikim. aplikimet para datës 01 tetor 2022 përfitojnë zbritje! për aplikim dhe detaje të tjera rreth trajnmit vizito linkun – https://hr-bee.com/academy tagged as: burime, edukim, hr, hr b...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - hr bee

Hr bee dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane