Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:Green Marketing (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

Green Marketing

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Operator/e për call center të gjuhës gjermane, angleze dhe spanjolle

Green Marketing

-
Prishtinë, Kosovë
Gm creative po kërkon operator/e për call center të gjuhës gjermane, angleze dhe spanjolle. kualifikimet: njohja e gjuhës gjermane; njohja e gjuhës angleze; njohja e gjuhës spanjolle; eksperienca e punës, obligative; të jetë komunikativ/e. bonuse ditore, javore dhe mujore.! orari: 10:00 - 19:00. të interesuarit për aplikim të na kontaktoj...

Operator/e për call center të gjuhës gjermane, angleze dhe spanjolle

Green Marketing

-
Prishtinë, Kosovë
Gm creative po kërkon operator/e për call center të gjuhës gjermane, angleze dhe spanjolle. kualifikimet: njohja e gjuhës gjermane; njohja e gjuhës angleze; njohja e gjuhës spanjolle; eksperienca e punës, obligative; të jetë komunikativ/e. bonuse ditore, javore dhe mujore.! orari: 10:00 – 19:00. të interesuarit për aplikim të na kontaktoj...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - green marketing

Green marketing dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane