Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:Globe Group (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

Globe Group

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 43 rezultate (Këshilla për kërkim)

Inxhinier mekanik per sistemet hvac

Globe Group

-
Shqipëri
Egs- engineering global solution është një kompani e cila operon në fushën e elektromekanikës dhe ndërtimit. ne jemi të specializuar në sektorin e elektromekanikës me projektim, zbatim, punime elektromekanikesi: sisteme hidraulike, sisteme elektrike, sisteme ngrohje-ftohje, sisteme kondicionimi, instalime karburantesh si dhe punime ndërti...

Tirane, ofrohet vend pune digital marketing specialist

Globe Group

-
Tiranë, Shqipëri
Shoqeria zita shpk, pjese e globe group me seli ne tirane, kërkon të punesojë digital marketing specialist me kohë të plotë : digital marketing specialist detyrat dhe përgjegjësitë : ekzekuton të gjithë marketingun dixhital, përfshirë seo, postën elektronike, median sociale dhe shfaq fushatat reklamuese. dizenjon, ndërton dhe mirëmban pre...

Tirane, ofroj vend pune asistent/e jurist/e

Globe Group

-
Tiranë, Shqipëri
Shoqëria “zita” shpk, pjesë e globe group, kërkon të punësojë: titulli : asistent/e jurist/e departamenti : juridik detyrat dhe përgjegjësitë: • te kete njohuri shume te mira mbi legjislacionin e punes, tregtar, civil, etj... ; • te kete aftësi të forta teknike në kontrollin e dokumentacionit dhe hartimit te tij; • te kete aftesi te mira ...

Specialist/e shitjesh

Globe Group

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania globe nisi aktivitetin në fushën e tregtimit të pajisjeve elektroshtëpiake dhe elektronike në vitin 2002, me showroom-in e parë “electrolux’’ në tiranë. hap pas hapi, ajo u konsolidua duke arritur të jetë një nga kompanitë lider në vend. në globe ne jemi të përkushtuar për rritjen e biznesit tonë, duke zhvilluar burimet tona njer...

Tirane, ofrohet vend pune asistente e burimeve njerezore

Globe Group

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania globe nisi aktivitetin në fushën e tregtimit të pajisjeve elektroshtëpiake dhe elektronike në vitin 2002, me showroom-in e parë “electrolux’’ në tiranë. hap pas hapi, ajo u konsolidua duke arritur të jetë një nga kompanitë lider në vend. në globe ne jemi të përkushtuar për rritjen e biznesit tonë, duke zhvilluar burimet tona njer...

Tirane, ofrohet vend pune part time specialist shitjesh

Globe Group

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania globe nisi aktivitetin në fushën e tregtimit të pajisjeve elektroshtëpiake dhe elektronike në vitin 2002, me showroom-in e parë “electrolux’’ në tiranë. hap pas hapi, ajo u konsolidua duke arritur të jetë një nga kompanitë lider në vend. në globe ne jemi të përkushtuar për rritjen e biznesit tonë, duke zhvilluar burimet tona njer...

Tirane, ofrohet vend pune part time specialiste faturimi dhe perdorimi kase

Globe Group

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania globe nisi aktivitetin në fushën e tregtimit të pajisjeve elektroshtëpiake dhe elektronike në vitin 2002, me shoëroom-in e parë “electrolux’’ në tiranë. hap pas hapi, ajo u konsolidua duke arritur të jetë një nga kompanitë lider në vend. në globe ne jemi të përkushtuar për rritjen e biznesit tonë, duke zhvilluar burimet tona njer...

Korce, ofrohet vend pune part time specialist shitjesh

Globe Group

-
Korçë, Shqipëri
Kompania globe nisi aktivitetin në fushën e tregtimit të pajisjeve elektroshtëpiake dhe elektronike në vitin 2002, me showroom-in e parë “electrolux’’ në tiranë. hap pas hapi, ajo u konsolidua duke arritur të jetë një nga kompanitë lider në vend. në globe ne jemi të përkushtuar për rritjen e biznesit tonë, duke zhvilluar burimet tona njer...

Tirane, ofrohet vend pune menaxher dyqani-globe korçe

Globe Group

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania globe nisi aktivitetin në fushën e tregtimit të pajisjeve elektroshtëpiake dhe elektronike në vitin 2002, me showroom-in e parë “electrolux’’ në tiranë. hap pas hapi, ajo u konsolidua duke arritur të jetë një nga kompanitë lider në vend. në globe ne jemi të përkushtuar për rritjen e biznesit tonë, duke zhvilluar burimet tona njer...

Tirane, ofrohet vend pune part time specialiste faturimi dhe perdorimi kase

Globe Group

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania globe nisi aktivitetin në fushën e tregtimit të pajisjeve elektroshtëpiake dhe elektronike në vitin 2002, me shoëroom-in e parë “electrolux’’ në tiranë. hap pas hapi, ajo u konsolidua duke arritur të jetë një nga kompanitë lider në vend. në globe ne jemi të përkushtuar për rritjen e biznesit tonë, duke zhvilluar burimet tona njer...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - globe group

Globe group dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane