Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:Gjergji H Tekstil (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

Gjergji H Tekstil

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kerkohet shitese

Gjergji H Tekstil

-
Tiranë, Shqipëri
Prive luxury men store eshte butiku ne zemer te bllokut i dedikuar meshkujve. markat e lluksit si billionaire, dolce gabbana, armani, valentino, balmain, alexander mcqueen dhe shume te tjera jane pjese e ketij butiku me produkte vetem origjinale! 1 trun zgjat 6.30 ore, shiteset rregullohen me njera tjetren per turnet. ambjent lluksi dh...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - gjergji h tekstil

Gjergji h tekstil dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane