Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:Future Home Vollga (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(2)
Lloji
  • Pa përcaktuar(2)

Future Home Vollga

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Durres, ofrohet vend pune asistente/menaxhere zyre - e re

Future Home Vollga

-
Durrës, Shqipëri
💙we are hiring🧡 zyra future home vollga ofron mundësi punësimi në pozicionin e asistente/menaxhere zyre. kriteret e kërkuara janë: ✅ mosha mbi 22 vjec. ✅ arsimi i lartë. ✅ aftësi organizative dhe eksperiencë me punën në skuadra. ✅ të jetë bashkëpunuese, komunikuese, energjike dhe e motivuar për t’u zhvilluar profesionalisht. cfarë ofroh...

Durres, ofroj vend pune ndërmjetësues pasurish

Future Home Vollga

-
Durrës, Shqipëri
Kërkohet ndërmjetesues pasurish pranë zyrës së future home vollga, durrës. dërgoni cv-të tuaja në email-in: info@futurehomevollga.al. lagjja nr. 1, rruga "epidamn", pranë torres veneciane, durrës. cel. : 0696044426 + apliko kërkohet ndërmjetesues pasurish pranë zyrës së future home vollga, durrës. dërgoni cv-të tuaja në email-in: info@fut...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - future home vollga

Future home vollga dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane