Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:Fredi Gjenerator (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(15)
Lloji
  • Pa përcaktuar(15)

Fredi Gjenerator

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 15 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofrohet vend pune inxhinier elektrik

Fredi Gjenerator

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohen inxhiniere elektrike per firmen fredi gjenerator . te kene pervoje pune jo me pak se tre vjet te kene mbaruar studimet e larta primare eshte eksperienca e punes adresa sheshi shqiponja tirane cel. 0689026835 email. marketingfredi@gmail.com + apliko kerkohen inxhiniere elektrike per firmen fredi gjenerator . te kene pervoje pune j...

Tirane, ofrohet vend pune magazinier

Fredi Gjenerator

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet magazinier per firmen fredi gjenerator ne fush preze. te kete mbaruar studimet e larta . te kete pervoje pune si magazinier jo me shume se tre vjet . te jete i afte te punoje ne grup . te dije te perdore kompjuterin cv. te bashkangjitur dhe diplomen maksimumi bachelorin preferohen persona qe jane me banim perreth zones . nese esh...

Tirane, ofrohet vend pune punetor per fabrike

Fredi Gjenerator

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet punetor per fabriken e depozitave plastike ne fush preze te jete punetor . preferohen persona qe jane rreth asaj zone . transporti i garantuar cel. 0689026835 kerkohet punetor per fabriken e depozitave plastike ne fush preze te jete punetor . preferohen persona qe jane rreth asaj zone . transporti i garantuar cel. 0689026835

Tirane, ofroj vend pune magazinier

Fredi Gjenerator

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet magazinier per firmen fredi gjenerator ne fush preze . te kete mbaruar studimet e larta . te kete pervoje pune si magazinier jo me shume se tre vjet . te jete i afte te punoje ne grup . te dije te perdore kompjuterin cv. te bashkangjitur dhe diplomen maksimumi bachelorin preferohen persona qe jane me banim perreth zones . nese es...

Tirane, ofrohet vend pune inxhinier elektrik

Fredi Gjenerator

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohen inxhiniere elektrike per firmen fredi gjenerator . te kene pervoje pune jo me pak se tre vjet te kene mbaruar studimet e larta primare eshte eksperienca e punes adresa sheshi shqiponja tirane cel. 0689026835 email. marketingfredi@gmail.com + apliko

Tirane, ofrohet vend pune drejtues servisi

Fredi Gjenerator

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet drejtues servisi per servisin e firmes fredi gjenerator te kete mbaruar studimet e larta te kete punuar si drejtues ne kompani te tjera jo me pak se 5 vjet te jete i komunikueshem te dije te organizoje punen ne servis me punonjesit email . marketingfredi@gmail.com cel.0689026835 + apliko kerkohet drejtues servisi per servisin e f...

Tirane, ofrohet vend pune teknike elektrike

Fredi Gjenerator

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohen teknike elektrike per firmen fredi gjenerator . te jene punetore te kene pervoje pune, jo me pak se tre vjet. te jene te afte te punojne ne grup te kene patenten e klasit b eshte kusht i domosdoshem cel . 0689026835 email. marketingfredi@gmail.com + apliko kerkohen teknike elektrike per firmen fredi gjenerator . te jene punetore ...

Tirane, ofrohet vend pune punonjes te ndryshem

Fredi Gjenerator

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet staf per servisin e firmes fredi gjenerator 1/ inxhiniere elektrik 2/ teknik elektrik 3/ mekanik motorrist 4/ saldator 5/ drejtues servisi te kene eksperience pune jo me pak se tre vjet pune . te jene punonjes te kualifikuar dhe punetore paga te kenaqshme cel. 0689026835 email . marketingfredi@gmail.com cel. : 0689026835 + apliko...

Tirane, ofrohet vend pune drejtues servisi

Fredi Gjenerator

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet drejtues per servisin e firmes fredi gjenerator. te kete mbaruar studimet e larta per inxhinieri mekanike, bachelor dhe master. te kete pervoje pune si drejtues ne kompani te ndryshme afersisht deri ne 5 vjet. te jete i komunikueshem. te kete njohuri mbi paisjet e ndryshme, kryesisht mbi gjeneratoret. email / marketingfredi@gmail...

Tirane, kerkohet perkethyes per gjuhen ukrainase

Fredi Gjenerator

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet perkethyes per gjuhen ukrainase per firmen fredi gjenerator . te dije rrjedhshem gjuhen ne te folur dhe ne te shkruar . te jete i komunikueshem . per me shume informacion mund te telefononi ne nr 0689026835 email. marketingfredi@gmail.com adresa tirane + apliko kerkohet perkethyes per gjuhen ukrainase per firmen fredi gjenerator ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - fredi gjenerator

Fredi gjenerator dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane