Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:Fredi Gjenerator (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(34)
Lloji
  • Pa përcaktuar(34)

Fredi Gjenerator

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 34 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofrohet vend pune drejtues servisi - e re

Fredi Gjenerator

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet drejtues per servisin e firmes fredi gjenerator. te kete mbaruar studimet e larta per inxhinieri mekanike, bachelor dhe master. te kete pervoje pune si drejtues ne kompani te ndryshme afersisht deri ne 5 vjet. te jete i komunikueshem. te kete njohuri mbi paisjet e ndryshme, kryesisht mbi gjeneratoret. email / marketingfredi@gmail...

Tirane, ofrohet vend pune inxhinier elektrik

Fredi Gjenerator

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohen inxhiniere elektrike per firme fredi gjenerator. te kene pervoje pune te kene patenten e klasit b, kusht i domosdoshem mosha deri 35 vjec cel 0689026835 email. marketingfredi@gmail.com + apliko

Tirane, kerkohen teknike elektrike

Fredi Gjenerator

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohen teknike elektrike per firmen fredi gjenerator . te jene punetore te kene pervoje pune, jo me pak se tre vjet. te jene te afte te punojne ne grup te kene patenten e klasit b eshte kusht i domosdoshem cel . 0689026835 email. marketingfredi@gmail.com + apliko

Tirane, ofrohet vend pune mekanik

Fredi Gjenerator

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet mekanik / motorrist / per servisin e firmes fredi gjenerator. te kete pervoje pune jo me pak se 5 vjet. te jete i afte te punoje ne grup te jete punetor paga e kenaqshme cel. : 0689026835

Tirane, ofrohet vend pune punetor mirembajtje

Fredi Gjenerator

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet punetor mirembajtje per servisin e firmes fredi gjenerator. te kete pervoje pune. te kete dhe patenten e klasit b per sherbime te ndryshme per servisin. cel. : 0689026835

Tirane, ofrohet vend pune lavazhier

Fredi Gjenerator

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet lavazhier per firmen fredi gjenerator. te kete pervoje pune. te jete punetor. mosha deri ne 40 vjec paga 40.000 l plus siguracione cel. 0689026835 adresa sheshi shqiponja

Tirane, ofrohet vend pune shofer kamioni me vinc

Fredi Gjenerator

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet shofer kamioni me vinc per firmen fredi gjenerator. te kete pervoje pune. te jete i afte te punoje ne grup. te kete te gjitha patentat perkatese. paga e kenaqshme mosha deri ne 35 vjec cel. 0689026835

Tirane, ofrohet vend pune ekonomiste

Fredi Gjenerator

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet ekonomist m per firmen fredi gjenerator. te kete mbaruar studimet e larta dega finance. te kete pervoje pune jo me pak se tre vjet. te dije programet e finances. mosha deri ne 35 vjec email. marketingfredi@gmail.com cel. : 0689026835 + apliko

Tirane, ofrohet vend pune ekonomist

Fredi Gjenerator

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet ekonomiste per firmen fredi -a shpk . te kete mbaruar studimet e larta dega finance . . te dije programet e finances mosha deri ne 35 vjec email. marketingfredi@gmail.com cel.0689026835 + apliko

Tirane, ofroj vend pune shofer kamioni

Fredi Gjenerator

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet shofer kamioni me vinc per firmen fredi gjenerator. te kete pervoje pune. te jete i afte te punoje ne grup. te kete te gjitha patentat perkatese. paga e kenaqshme mosha deri ne 35 vjec cel. 0689026835

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - fredi gjenerator

Fredi gjenerator dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane