Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:Franceskothehome (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(2)
Lloji
  • Pa përcaktuar(2)

Franceskothehome

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofroj vend pune bukepjekes - e re

Franceskothehome

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet bukepjekes cel. : 0682071989

Tirane, kerkohet kamarier+banakier - e re

Franceskothehome

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet kamarier/e ose banakier/e me ose pa eksperienc pune. cel. : 0682071989

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - franceskothehome

Franceskothehome dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane