Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:FIBER sh.p.k (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(1)
Lloji
  • Pa përcaktuar(1)

FIBER sh.p.k

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofrohet vend pune customer care specialist

FIBER sh.p.k

-
Tiranë, Shqipëri
Il customer care è uno dei servizi principali offerti da we are fiber: dall'assistenza fornita ad ogni singolo cliente, si valuta la credibilità e la forza di un'azienda. sei pronto a metterti in gioco? siamo cercando nuovi talenti da inserire nel team di we are fiber! vi aspettiamo! stiamo cercando risorse per servizi di customer care ch...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - fiber sh p k

Fiber sh p k dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane