Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:FAST AGJENCI PUNËSIMI (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(24)
Lloji
  • Pa përcaktuar(24)

FAST AGJENCI PUNËSIMI

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 24 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofrohet sanitare

FAST AGJENCI PUNËSIMI

-
Tiranë, Shqipëri
Teksti: tiranë, ofrohet punë sanitare në familje. të interesuarat të dërgojnë cv. fastagjenci@yahoo.com cel. : fastagjenci@yahoo.com + apliko

Tirane, ofroj vend pune agjente udhëtimi

FAST AGJENCI PUNËSIMI

-
Tiranë, Shqipëri
Agjensi udhëtimi në tiranë, ofron vend pune. kandidatja duhet të ketë mbaruar arsimin e lartë. të ketë eksperiencë në agjensi udhëtimi. të dijë anglisht shumë mirë, gjuha e dytë përbën avantazh. dërgoni cv: fastagjenci@yahoo.com cel. : fastagjenci@yahoo.com + apliko

Tirane, kerkohet operator italisht, anglisht, gjermanisht, spanjisht

FAST AGJENCI PUNËSIMI

-
Tiranë, Shqipëri
Tiranë, ofrohen vende pune për operator. - 8 orë punë në ditë, e hënë -e premte - gjuha, italisht, anglisht, gjermanisht, spanjisht të interesuarit të dëgrojnë cv: fastagjenci@yahoo.com cel. : fastagjenci@yahoo.com + apliko

Tirane, kerkohet operator spanjisht - gjermanisht - anglisht - italisht

FAST AGJENCI PUNËSIMI

-
Tiranë, Shqipëri
40 vende vakante per operator telefonik në gjuhët - spanjisht - gjermanisht - anglisht - italisht 5 ditë në javë nga 8 orê punë. pagat mbi çmimin e tregut. dërgoni cv: fastagjenci@yahoo.com cel. : fastagjenci@yahoo.com + apliko

Tirane, ofroj vend pune farmaciste

FAST AGJENCI PUNËSIMI

-
Tiranë, Shqipëri
Tiranë, pranë medresesë, vend pune farmaciste ofrohet vend pune farmaciste, me ose pa eksperiencë. punësimi i menjëhershëm. fastagjenci@yahoo.com cel. : fastagjenci@yahoo.com + apliko

Durres plazh, kerkohet sanitare

FAST AGJENCI PUNËSIMI

-
Durrës, Shqipëri
Teksti: në zonën e plazhit, durrës. restorant ofron punë pastruese. orari 07:00-15:00. dërgoni cv. fastagjenci@yahoo.com + apliko

Tirane, ofroj vend pune kujdestare per te moshuar

FAST AGJENCI PUNËSIMI

-
Tiranë, Shqipëri
Ofrohet punë përkujdesje, pastrim, gatim per te moshuar. fastagjenci@yahoo.com cel. : fastagjenci@yahoo.com + apliko

Plazh-durres, ofroj vend pune punonjës restoranti

FAST AGJENCI PUNËSIMI

-
Durrës, Shqipëri
Restorant në zonën e plazhit, durrës. kërkon staf, vetëm me eksperiencë. ☆ kuzhinier/e ☆ndihmëse kuzhiniere ☆kamarier/e ☆llogaritare të interesuarit të dërgojnë cv: fastagjenci@yahoo.com cel. : fastagjenci@yahoo.com + apliko

Tirane, ofroj vend pune agjent shitjesh

FAST AGJENCI PUNËSIMI

-
Tiranë, Shqipëri
Agjensi imobiliare, kërkon të punësojë agjent në fushën e shitblerjeve të pronave. të jetë mbi 22 vjeç me arsim të lartë. rroga 300€. fastagjenci@yahoo.com cel. : fastagjenci@yahoo.com + apliko

Tirane, ofroj vend pune farmaciste

FAST AGJENCI PUNËSIMI

-
Tiranë, Shqipëri
Tiranë, pranë spitaleve nënë tereza, ofrohet vend pune farmaciste. të ketë marrë provimin e shtetit. fastagjenci@yahoo.com cel. : fastagjenci@yahoo.com + apliko

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - fast agjenci punesimi

Fast agjenci punesimi dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane