Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:F2A TB (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë

F2A TB

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Helpdesk

F2A TB

-
Shkodër, Shqipëri
Helpdesk junior specialist jemi ne kerkim te nje profili junior qe te zhvilloje detyren e helpdesk specialist. detyra baze konsiston ne menaxhimin e ticket lidhur me nje software hr. eshte e domosdoshme njohuria e gjuhes italiane dhe angleze. jemi te gatshem te investojme ne formime afatgjata te cilat projektojne te ardhmen tuaj.

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - f2a tb

F2a tb dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane