Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:Europe Agency (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(209)
Lloji

Europe Agency

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 209 rezultate (Këshilla për kërkim)

Punësim jashtë: kamariere f - e re

Shteti: dubai pozicioni i punës: kamariere kontrata e punës: 1 vjeçare paga: $1300-$1700 kriteret: kandidatet duhet të jenë: të pastër penalisht gjinia f me eksperiencë në këtë fushë njohja e gjuhës angleze njohja e gjuhëve të tjera të huaja përbën avantazh benefite : pagesë mujore + benefite kontratë pune e rregullt ushqim i mbuluar tre ...

Punësim në gjermani: fizioterapist - e re

Vendi: gjermani, frankfurt profili : fizioterapist/e paga: nis nga 20 euro në orë bruto kriteret: te diplomuar ose licensuar si fizioterapist gjermanisht b1 rekorde kriminale të pastra benefietet ushqim i mbuluar tre vakte uniforme e mbuluar nga punedhenesi akomdim i mbuluar transport i mbuluar akomodim-pune dhe anasjelltas kontrate afatg...

Punësim në gjermani: masazhatorë - e re

Profili: masazhatorë/e vendi: gjermani, frankfurt paga: nis nga 15 euro/orë kriteret: nivel b1 igjuhës gjermane së paku 1 vit përvojë në të njëjtën fushë / fushë të ngjashme arsimi në fushën e sherbimeve spa të jenë të komunikueshme dhe të aftë në profesionin e tyre përvojën në teknikat e masazhit, manikyrat, pedikyrët, depilimet dhe tera...

Studime master dhe punësim në britani

Mba-fast track uk eshste nje program studimor i nivelit master shkencor. nepermjet programit mba-fast track, europe agency ne bashkepunim me school of advanced learning sjell eksluzivisht menyren me te shpejte per tu diplomuar dhe punesuar ne britanine e madhe. ne kete mjedis sfidues te edukimit dhe punesimit, mba-fast track uk nga shume ...

Kuzhinier në gjermani – për persona me termin në muajin mars

Pozicioni i punës: kuzhinier vendi : stuttgart, gjermani paga: 15 euro në orë bruto kriteret: eksperiencë e mëparshme minimalisht 2 vite gjinia m/f kualifikime në fushën respektive benefitet: kontratë 1 vjeçare me të drejtë rinovimi ushqim i mbuluar 3 vakte pagë e kënaqshme mujore leje vjetore e hequr sigurime shëndetësore të mbuluara ako...

Punësim në danimarkë: housekeeper

Profilet: housekeeper (f) vendi: kopenhagen, danimarkë kontrata: 3 mujore paga: 800 euro neto kriteret: rekorde kriminale të pastra mosha 20-28 vjeç njohuri të gjuhës angleze të mos rezultoni azilkërkues gatishmëri për nisje të kurdohershme benefitet: ushqim i mbuluar 3 vakte akomodim i mbuluar transport i mbuluar mundësi për të punuar ja...

Punësim në gjermani: kasier/e

Pozicioni i punës: kasier vendi : stuttgart, gjermani kriteret: eksperiencë e mëparshme minimalisht 2 vite (jo domosdoshmërisht në këtë profil) gjinia m/f kualifikime në fushën respektive njohuri të gjuhës gjermane në nivelin a2 benefitet: kontratë 1 vjeçare me të drejtë rinovimi pagë e kënaqshme mujore leje vjetore e hequr sigurime shënd...

Punësim në shtetet e bashkuara të amerikës: shofer kamioni

Shteti: shba kontrata e punës: 3 vjeçare paga: 50000-70000 usd (vjetore bruto) kriteret: leje drejtimi e klasit ce minimalisht 1 vit eksperiencë e vërtetueshme si shofer trajli rekorde të pastra kriminale minimalisht njohuri të gjuhës angleze në nivelin b1 rekorde të pastra në lidhje me eksperiencat vizitore në shba shënim: kjo fushatë pu...

Punësim në gjermani: kuzhinierë

Pozicioni i punës: kuzhinier vendi : stuttgart, gjermani kriteret: eksperiencë e mëparshme minimalisht 2 vite gjinia m/f kualifikime në fushën respektive benefitet: kontratë 1 vjeçare me të drejtë rinovimi pagë e kënaqshme mujore leje vjetore e hequr sigurime shëndetësore të mbuluara akomodim me kosto të reduktuar transport akomodim-punë ...

Punësim sezonal në gjermani: punëtorë magazine tek adidas

Rihapen kuotat e punësimit sezonal për studentë në gjermani për nisje në muajin mars 2020 për djem dhe vajza. profili: punëtorë magazine (sistemim, paketim) paga: 9.6 euro në orë neto qyteti: mynih, gjermani kohëzgjatja : nis nga 3 muaj kriteret: të keni vërtetim nga universiteti që jeni studentë mosha e përcaktuar 18-35 vjeç njohuri bazi...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - europe agency

Europe agency dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane