Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:Europe Agency (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(198)
Lloji
  • Pa përcaktuar(198)

Europe Agency

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 198 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kuzhinier i kuzhinës mesdhetare

Pozicioni i punës: kuzhinier i kuzhinës mesdhetare shteti: gjermani – düsseldorf pagesë e kënaqshme kontrata: afatgjatë. kriteret: eksperiencë e mëparshme njohuri bazike të gjuhës gjermane gjinia m/f benefitet: akomodim i mbuluar nga punëdhënësi. ushqim i mbuluar nga punëdhënësi. leje vjetore e hequr sigurime shëndetësore të mbuluara si t...

Specialiste vetullash dhe qerpikësh në sallon bukurie

Profili i punës: specialiste vetullash dhe qerpikësh në sallon bukurie vendi: arabi saudite kriteret: njohja e gjuhës angleze minimalisht 1 vit eksperiencë (plus konsiderohet posedimi i çertifikatës së profesionit) ditët e punës: 6/javë rroga: pagë e kënaqshme benefitet: akomodimi dhe transporti kontratë pune 2 vjeçare (e negociueshme) si...

Punësim në gjermani: kuzhinier

Pozicioni i punës : kuzhinier i kuzhinës mesdhetare shteti: gjermani – dortmund. paga: 1500 euro neto kontrata: afatgjate. kriteret: eksperiencë e mëparshme gjinia m/f benefitet: akomodim i mbuluar nga punëdhënësi. ushqim i mbuluar nga punëdhënësi. leje vjetore e hequr sigurime shëndetësore të mbuluara si të aplikoni: për të aplikuar dërg...

Mundësi punësimi brënda vendit fushën e ndërtimit!

Europe agency ju ofron mundësi punësimi brënda vendit në fushën e shërbimeve ku kompanitë vendase ofrojnë kushte të favorshme punësimi, kontrata të rregullta pune afatgjata me sistem pagash dhe benefitesh motivuese sipas kodit të punës së legjislacionit shqiptar. profilet: punëtorë ndërtimi në pozicionet e mëposhtme: · hekurlidhës · murat...

Mundësi punësimi brënda vendit në nivel senior!

Europe agency ju ofron mundësi punësimi në kompani shqiptare dhe të huaja brënda vendit në nivel senior në sektorë të ndryshëm administrativ (sektorin bankar, finance, marketing, etj.) kushtet e punësimit dhe benefitet janë të ofruara me kontratë të rregullt sipas legjislacionit shqiptar. pagese shume e kenaqshme dhe kompetitive (në vares...

Punësim në danimarkë: berber

Pozicioni i punës : berber. shteti: danimarkë. paga: e kënaqshme. kontrata: 3 muaj + 1 vjeçare. kriteret: rekorde kriminale të pastra. eksperiencë pune minimalisht 2 vite në bazë të profilit të punës. gatishmëri për nisje të kurdohershme. benefitet: akomodim i mbuluar nga punëdhënësi. ushqim i mbuluar nga punëdhënësi. transport i mbuluar ...

Punësim në danimarkë: mjeshtra ndërtimi dhe mjeshtra bojaxhinj

Shteti: danimarkë. paga: e kënaqshme. kontrata: 1 vjeçare me të drejtë rinovimi. profilet: mjeshtra të përgjithshëm ndërtimi. mjeshtra bojaxhinj. kriteret: rekorde kriminale të pastra. eksperiencë pune minimalisht 2 vite në bazë të profilit të punës. të mos rezultoni azilkërkues. gatishmëri për nisje të kurdohershme. benefitet: kontratë p...

Punësim në poloni: punëtorë ndërtimi

Punësim në poloni: punëtorë ndërtimi shteti: poloni paga: e kënaqshme kontrata: 1 vjeçare, me të drejtë rinovimi. profilet: hekurlidhës muratorë elektriçistë pllakashtrues mjeshtra gipsi karpenterë çatibërës ndihmësa mjeshtra në armatura kriteret: rekorde kriminale të pastra eksperiencë pune minimalisht 2 vite në bazë të profilit të punës...

Punësim në gjermani: infermierë

Punësim në gjermani: infermier/e europe agency ndërmerr fushatat e punësimit masiv në europë (gjermani) në fushën e infermierisë. titulli : infermier i përgjithshëm vendi: würzburg dhe bamberg në gjermani paga: nis nga 2700 euro bruto kriteret: diplomë në fushën përkatëse kandidati duhet të jetë i pajisur me “urdhrin e infermierit” të jet...

Punësim gjermani: it & web developer

Titulli i punës: it & web developer departamenti: departamenti i teknologji-informacionit benefite: pagesë mujore e negociueshme kontratë pune 1 vjeçare me të drejtë rinovimi akomodim, transport dhe ushqim i mbuluar sipas kontratës së punës siguracione shëndetësore të mbuluara benefite në bazë të performancës trajnime të mbuluara nga komp...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - europe agency

Europe agency dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane